Zatrudniliśmy DJ-a na nasze wesele

 

Jestem w trakcie przygotowań do ślubu. Dużo rzeczy mamy już załatwionych ale jeszcze musimy się zastanowić nad muzyką. Generalnie przygotowanie wesele zajmuje sporo czasu. Jest dużo rzeczy, które trzeba załatwić. Nie stresujemy się, sprawia nam to radość i staramy się tak wszystko zorganizować żebyśmy my i goście byli zadowoleni.

Zdecydowaliśmy się na DJ-a

dj na wesele GdańskNa początku mój narzeczony myślał o orkiestrze ale ja jakoś nie byłam przekonana. Wiele razy byłam na weselach gdzie grała orkiestra i jednak te piosenki śpiewane przez nich czy granie nie do kończą mi się podobały. Koleżanka poleciła mi swojego DJ-a, który grał u niej na weselu. Nie byłam na jej ślubie więc nie wiedziałam czy jest rzeczywiście tak dobry jak Monika mi mówiła. Podała mi stronę internetową jego i tam można było zobaczyć urywki z różnych wesel. Dodatkowo dała mi swoją płytę z wesela i mogłam zobaczyć jak to wszystko wyglądało. Jej wesele bardzo mi się spodobało. DJ, który grał u niej na imprezie zrobił na nas dobre wrażenie. Zachęcał gości do zabawy, organizował różne konkursy dla dzieciaków i fajnie prowadził tą uroczystość. Skontaktowaliśmy się z nim i udało nam się z nim podpisać umowę. DJ na wesele Gdańsk na szczęście miał wolny termin, kiedy organizowaliśmy naszą imprezę. Na spotkaniu był bardzo uprzejmy. Wypytał nas ile będziemy mieć gości, w jakim będą wieku, czy zapraszamy też dzieci. Powiedzieliśmy mu gdzie będziemy organizować wesele i wszystkie informacje sobie zapisywał. Stwierdziliśmy, że DJ na prawdę zna się na swojej pracy.

Byliśmy bardzo zadowoleni z naszego wesele. Piosenki, które puszczał były oryginalne a nasi goście wybawili się bardzo dobrze. Na pewno warto współpracować z tym DJ-em. Jest wart swojej ceny. Ma profesjonalny sprzęt i angażuje się w swoją pracę. 

Więcej na stronie: https://djirek.pl