Zapachowe patyczki do domu

Coraz więcej osób decyduje się na ładne zapachy do domu i bardzo często są to świeczki. Niestety, ich główną wada jest to, że mamy do czynienia z ogniem, który należy kontrolować, a tym bardziej, gdy w domu są dzieci. W tej sytuacji patyczki zapachowe mogą okazać się dla nas fantastycznym rozwiązaniem, które wystarcza na długi czas.

Patyczki z zapachem do domu

zapach patyczkiJeśli zastanawiamy się nad alternatywą dla świeczek zapachowych, które przy dzieciach oraz zwierzętach są całkiem niebezpiecznym akcesorium warto wybrać inny zapach patyczki, które wkładamy do oleistej substancji. Wytrzymują one niemal 4 tygodnie, a więc są bardzo wydajne. Obracanie ich co kilka dni sprawia, że zapach jest odczuwalny nieco bardziej. Przy tym nie musimy za każdym razem szukać zapałek czy zapalniczki jak jest w przypadku świeczek. Po prostu delikatnie wydzielają stale woń w pomieszczeniu, w którym je umieścimy. Co więcej, nie ma absolutnie żadnego problemu, aby zdrzemnąć się. Obecnie na rynku znajdziemy wiele zapachów, które są orzeźwiające bądź cięższe na zimowe dni. Najczęściej są to kompozycje, które mają przywoływać zapach bryzy morskiej, świąteczne wypieki czy owocowy ogród. Jest ich tak wiele, że na pewno znajdziemy ulubione zapachy. Przy tym każda firma oferuje nieco inny wygląd samego opakowania, w którym patyczki są trzymane. Mogą być plastikowe, ceramiczne, a nawet gliniane. To ciekawy wybór do każdego domu.

Patyczki nasączane olejkami zapachowymi są doskonałym wyborem, gdy obawiamy się o to, iż zapalona świeczka może powodować zagrożenie pożarem czy być niebezpieczna dla dzieci. Mają one intensywne i ładne zapachy, które umieszczane są w ładnych opakowaniach dobrze wyglądających na naszych półkach w domu. Warto decydować się na takie zapachy.