Zamieszkanie w hotelu na czas remontu mieszkania

Przeprowadziłem się do Krakowa, ponieważ zaoferowano mi lepiej płatne i samodzielne stanowisko. Nawet dość szybko kupiłem sobie mieszkanie na jednym z nowoczesnych osiedli, jednak musiałem je kompleksowo wyremontować a wiązało się to z czasem i dodatkowym nakładem finansowym.

Pokój hotelowy ze wszystkimi wygodami

hotel krakówPracowałem już na miejscu a remont nadal trwał. Nie miałem gdzie mieszkać, dlatego od razu zdecydowałem, że wynajmę sobie jakiś dobry hotel Kraków akurat by miastem, gdzie były bardzo komfortowe hotele i nie musiałem się o nic obawiać. Mój szef znał wszystkie hotele w okolicy firmy i polecił mi jeden z nich. Często rezerwował tam pokój dla swoich zagranicznych gości, którzy zawsze byli bardzo zadowoleni. Zaraz po pracy wybrałem się do tego hotelu. Uprzednio już zarezerwowałem sobie pokój a szef wszystko mi opłacił, za co byłem wdzięczny. Pokój miałem bardzo przestronny z dostępem do własnej kuchni i dzięki temu mogłem samodzielnie przygotować sobie posiłek. Nie lubiłem jadać na mieście. Do mojej dyspozycji była również deska do prasowania i żelazko, co doceniłem. W pokoju hotelowym był też telewizor, klimatyzacja oraz internet. Łazienka nowocześnie urządzona z wszelkimi kosmetykami. Przy recepcji był bar, w którym lubiłem spędzać czas wieczorami. Obsługa hotelowa była bardzo pomocna i życzliwa. Dobrze mieszkało mi się w tym hotelu i dość szybko się w nim zadomowiłem. Miałem zapewnione wszelkie niezbędne wygody, co znacznie poprawiało moje samopoczucie. 

Kiedy już moje mieszkanie było całkowicie wyremontowane, to się do niego przeprowadziłem. Ekipa, którą wynająłem się spisała na medal, ponieważ wszystko zostało wykonane bardzo profesjonalnie. Zapłaciłem dość sporo za usługę remontową, ale zdecydowanie było warto.