Zalety osmotycznych filtrów do wody

Najczęściej filtry do wody z odwróconą osmozą wykorzystują system filtracji z blokiem węglowym o dużej wytrzymałości. System ten składa się z trzech oddzielnych etapów filtrowania węgla i sita sedymentacyjnego. Bloki węglowe są zaprojektowane do wychwytywania organicznych chemikaliów i chloru. Filtry odwróconej osmozy APEC mogą obsłużyć do 50 galonów dziennie. 

Filtry osmotyczne cieszą się rosnącą popularnością

filtry do wody osmotyczneOdfiltrowują również niepożądany smak i zapachy. Ponadto wytrzymują lata i są łatwe do wymiany. Jeśli interesuje nas oczyszczanie wody w domu, dobrym wyborem będzie pięciostopniowy system odwróconej osmozy. Ten system zawiera czterogalonowy zbiornik i jest pod ciśnieniem wstępnym. Ten system uzdatnia różne źródła wody, w tym wodę twardą, miękką, a nawet trochę słonawą. Filtruje wodę o różnym poziomie pH i ciśnieniu. Instalacje takie jak filtry do wody osmotyczne są również stosunkowo proste. Pięciostopniowy system odwróconej osmozy filtruje wodę w 99 procentach z zanieczyszczeń. Ten system usuwa z wody ołów, bakterie, chlor i fluor. System RO wyposażony jest w podwójne bloki węglowe dla lepszej wydajności. System nie zawiera również filtra remineralizującego, przez co woda może mieć płaski smak lub nieprzyjemny zapach. Zawiera 5-stopniowy system filtracji, proces odwróconej osmozy oraz bezołowiowy kran, który bezproblemowo łączy się z jednostką RO. Jego chromowana konstrukcja zmniejsza szczeliny powietrzne. 

Przyspiesza w ten sposób instalację i zapewniając długotrwałą wydajność. Jego rura łącząca jest formowana z materiałów o wysokiej wytrzymałości, co minimalizuje ryzyko przecieków. Wstępny, wysokowydajny filtr sedymentacyjny z polipropylenu usuwa większe cząsteczki z wody, co ostatecznie uszkodzi inne filtry i membranę półprzepuszczalną.