zespoły na studniówkę

Załatwiłam dobry zespół muzyczny na studniówkę

Powoli zbliża się studniówka w naszej szkole. Zdecydowaliśmy się na organizowanie studniówki w szkole żeby każdego było stać na tą imprezę. Samorząd szkolny znalazł dobry i polecany katering, który dowiezie dla nasz jedzenie. Nauczyciele zgodzili się na takie rozwiązanie ale uprzedzili nas żebyśmy bawili się spokojnie i bezpiecznie.

Poszukujemy zespoły na studniówkę

zespoły na studniówkęBędąc w samorządzie uczniowskim wiem ile pracy jest przed nami. Katering już na szczęście zamówiony pozostaje jeszcze jedna bardzo ważna kwestia. Zależy nam oczywiście na muzyce i pamiątce z imprezy. Zespół muzyczny na imprezy z Wrocławia jest dla nas bardzo ważny. Chcemy wybrać zespół muzyczny na imprezy z Wrocławia, który jest polecany i który wcześniej już grał w szkołach lub na studniówkach. Każdy uczeń będzie się na zespół i jedzenie składał. Jako samorząd zagwarantowaliśmy, że koszty będą niskie żeby każdy przyszedł na studniówkę. Udało nam się uzyskać kilka namiarów do polecanych zespołów. Umówiliśmy się z dwoma zespołami żeby ustalić wszystkie szczegóły. Umowę podpisaliśmy z zespołem, który grał na studniówce rok temu dla naszej szkoły. Nasza wychowawczyni powiedziała, że zespół był idealny. Każdy świetnie się bawił, więc na pewno w tym roku będzie tak samo. Wszystko już jest zapięte na ostatni guzik. Uczniowie potwierdzili swoje przybycie. Nauczyciele są zadowoleni z naszej pracy i już czekają na naszą imprezę.

Cieszę się, że udało mi się wszystko załatwić. Jako przewodnicząca samorządu czuję się dumna z mojej pracy a także moich znajomych dzięki którym cała impreza się odbędzie. Już nie możemy się doczekać co powiedzą nasi znajomi z klas, którzy na pewno ocenią naszą pracę. Zapomniałam o najważniejszym. Nie mam jeszcze sukienki. Muszę się za nią rozejrzeć.