Zakup stolika z krzesełkami do pokoju dziecka

 

W życiu człowieka wszystko się zmienia w momencie, w którym rodzi się dziecko. Prawda jest taka, że zawsze jest to diametralna zmiana – nie ma tu większego znaczenia, czy będzie to pierwsze, drugie czy piąte dziecko. Zwykle wiąże się to również z drobnym chociaż przemeblowaniem.

Po raz pierwszy pomyśleliśmy o stoliku z krzesełkami

stolik z krzesełkamiPamiętam jak to wyglądało, gdy dowiedzieliśmy się o tym, że w drodze jest kolejne dziecko. Mieliśmy już wówczas córkę i syna, dlatego też nie wiązało się to z takimi nowościami i stresem, jak w przypadku pierwszego potomka. Oczywiście mimo wszystko musieliśmy liczyć się z tym, że nasze życie nieco się zmieni, tak samo jak w przypadku każdego poprzedniego porodu. Tym razem byliśmy od dawna przygotowani na to, że trzeba będzie przemeblować jeden z pokojów. Postanowiliśmy wstawić tam stolik z krzesełkami jako coś, czego nie było nigdy wcześniej. Dwa razy przygotowywaliśmy pokoje pod nasze dzieci, ale prawda jest taka, że nigdy nie pomyśleliśmy o żadnym małym stoliku i krzesełkami, na których dzieci mogłyby siedzieć. Tym jednak razem miało być inaczej – wybraliśmy się do sklepów na poszukiwania tego, co najbardziej nas interesowało. Okazało się, że nie jest wcale ciężko znaleźć stolik, który by się nam spodobał. Problem był taki, że w oko wpadły nam co najmniej trzy stoliki, i szczerze mówiąc nie wiedzieliśmy co powinniśmy wybrać. Ostatecznie postanowiliśmy wybrać ten, który wydawał się najbardziej trwał – w gruncie rzeczy to była jedna z istotniejszych kwestii przy wyborze mebli dla dzieci.

Stolik okazał się być doskonałym pomysłem. Dzieci naprawdę szczerze pokochały zabawy z nim związane – nie zdarzył się dzień, byśmy razem z żoną nie przyuważyli naszych małych skarbów bawiących się w wyprawianie imienin czy urodzin. Żałowaliśmy jedynie, że tak późno wpadliśmy na ten świetny pomysł.