Zainwestowanie w nową obrzynarkę do drewna

 

Miałem mały tartak we wsi, gdzie mieszkałem. Owszem, marzyło mi się, żeby było to ogromne przedsięwzięcie, jednak spokojnie podszedłem do tego tematu, ponieważ nie chciałem popełnić po drodze błędu, który by mi to wszystko uniemożliwił.

Tartak z nowoczesną obrzynarką do drewna

obrzynarka do drewnaPoza samym tartakiem planowałem świadczyć jeszcze dodatkowe usługi a to wymagało rozsądnego podejścia do tematu. Maszyny i urządzenia kupowałem sukcesywnie. Kiedy jednak udało mi się otrzymać dotację to wszystko ruszyło. Najważniejsza dla mnie była obrzynarka do drewna i koniecznie chciałem ją kupić. Na rynku dostępnych było wiele obrzynarek, ale mnie interesowała ta nowoczesna, która jakiś czas temu pojawiła się w obiegu. Był to zakup na długie lata i dlatego na obrzynarce nie zamierzałem oszczędzać. Wybrałem się do dystrybutora, który oferował największy wybór obrzynarek do drewna i u niego postanowiłem dokonać zakupu. Dumny byłem z tego, że mogłem ją kupić za gotówkę, ponieważ niewielu przedsiębiorców było na to stać. Dostępna była nowoczesna obrzynarka, która mnie interesowała i ją kupiłem. Dystrybutor od razu zlecił jej dostawę do mojego tartaku. Było to całkowicie darmowe, ponieważ za obrzynarkę zapłaciłem gotówką. Cieszyłem się, że w swoim tartaku będę posiadał taki nowoczesny sprzęt. Zarówno ja, jak i moi pracownicy, potrafiliśmy obsłużyć to urządzenie, dlatego nikogo nie musiałem wysyłać na odpowiednie szkolenie. Interes mi się rozwijał i byłem z tego zadowolony.

Wiele zleceń otrzymywałem, ponieważ świadczyłem bardzo szeroki zakres usług. Klienci z całego województwa się do mnie odzywali, ponieważ oferowałem stosunkowo niskie ceny a przy tym wyjątkowo wysoką jakość usług. Posiadałem wszystkie niezbędne urządzenia i maszyny w swoim tartaku.