Wyciskarka firmy Hurom

Zdrowa, zbilansowana dieta jest podstawą długowieczności i dobrego samopoczucia każdego dnia. Witamina C jest pogromcą wszystkich wirusów , które nas atakują w okresie jesienno zimowym, a głównym jej źródłem są owoce i warzywa. Nie zawsze mamy czas zjeść jabłko z marchewką na podwieczorek, ale wypić sok już możemy.

Jakie są zalety wyciskarek Hurom?

hurom one stopPrzygotowanie soku w wyciskarce wolnoobrotowej zajmie nam zaledwie parę minut, a korzyści jakie otrzymamy z wypitej szklanki soku, będą nieocenione. Aby otrzymać szklankę soku z marchwi, trzeba użyć około kilograma tego warzywa, a przecież nikt z nas nie zjada ich tyle dziennie. Rozwiązaniem tego problemu może być wolnoobrotowa wyciskarka Hurom One Stop. To nowoczesne urządzenie, dzięki któremu w parę chwil zrobimy zdrowy sok, czy smoothie z dowolnie wybranych produktów. Duży otwór na wsad owocowy mierzy aż dwanaście centymetrów przez co możemy zrobić sok z całych owoców, bez krojenia i obierania ze skórki, pod którą znajduje się najwięcej witamin. Mechanizm Hurmo jest wykonany ze stali nierdzewnej, która jest odporna na wodę i działanie soków. Podwójne sito pozwala na uzyskanie klarownego soku bez grama cząstek owocowych. Urządzenie One stop posiada dwa tryby pracy do miękkich i twardych produktów. Z jednej strony wyciskarki znajduje się duży pojemnik na sok, a z tyłu litrowy zbiornik na pulpę powstałą w wyniku wyciskania soku. Wolne obroty zapewniają dokładne wyciśnięcie soku do ostatniej kropli bez ryzyka podgrzania masy.

Każda dbająca o zdrowie i sylwetkę osoba powinna mieć wyciskarkę Hurom w domu, gdyż to najlepszy sposób na dzienną porcję witamin. Możemy ją kupić w większości sklepach z drobnym sprzętem domowym, albo w sklepach internetowych, które oferują sprzęt Hurom w nieco niższej cenie.