Wybór cateringu do firmy

Prowadzę swoją własną firmę produkcyjną, która zajmuje się wytwarzaniem mebli na szeroką skalę. Za dwa dni mam wielkie spotkanie, na którym będą zagraniczni kontrahenci, którzy przywożą mi niezbędne materiały do produkcji. Muszę ich jakoś ładnie ugościć. Postanowiłam, że zamówię do firmy jakiś dobry catering.

Zamówienie cateringu do firmy

catering dla firm łódźCo nieco rozeznałam się już z tym, co lubią jeść moi przyszli goście. Na pewno będę musiała postawić na owoce morza, oraz malutkie kanapeczki. Muszę teraz poszukać kogoś, kto mi takie potrawy przygotuje i przywiezie. Nie znałam żadnych firm cateringowych, więc wpisałam w Internet: catering dla firm łódź. Udało mi się znaleźć kilka takich punktów. Zrobiłam rozeznanie cenowe i sprawdziłam opinie, jakie wystawiają im klienci na ich stronach internetowych. Okazało się, że jedna z tych firm cateringowych jest w stanie zrobić przepyszne potrawy, po miarę  niższych cenach. Musiałam tylko zapłacić zaliczkę. Postanowiłam, że to zrobię. Nie miałam już zbytnio dużo czasu. Spotkanie jest już za dwa dni, więc  musiałam się sprężać. Dokonałam odpowiedniego zamówienia. Dostanę nawet próbki tych potraw, z czego jestem bardzo zadowolona. Następnego dnia przyszły te próbki. Spróbowałam ich i muszę przyznać, że bardzo mi smakują. W ten sposób jestem już przygotowana na jutrzejsze spotkanie, na które nie mogę się doczekać. Przyjedzie w końcu dużo ważnych gości.

W dniu spotkania trochę się stresowałam, czy wszystko będzie smakować zaproszonym gościom. Jak się okazało zajadali się niesamowicie. Nawet mnie pochwalili, że w życiu czegoś takiego dobrego nie jedli. Bardzo mnie to ucieszyło, tym bardziej, że podpisałam bardzo ważny dla firmy kontrakt. W ten sposób będę mogła otrzymać bardzo dobry materiał do produkcji mebli.