Własnoręcznie wykonane dekoracje

Odwiedziłam ostatnio moją dobrą koleżankę. Przez to, że mieszkamy daleko od siebie widujemy się teraz bardzo rzadko. Nawet nie wiedziałam, że koleżanka teraz ma nową pasję. To znaczy ona od zawsze miała talent plastyczny.

Zakup bezbarwnego lakieru do robienia dekoracji

bezbarwny lakier do decoupageTeraz zajmuje się robieniem decoupage, które świetnie jej wychodzą. Nawet nie przypuszczałam, że jest to coś tak ładnego. Powiedziała mi, że używa do tego specjalny bezbarwny lakier do decoupage, który kupuje najczęściej przez internet. Tam jest po prostu największy wybór a do tego mają tam najniższe ceny. Dostałam od koleżanki deskę do krojenia taką dekoracyjną ozdobioną właśnie tą metodą. Byłam zachwycona bo ona świetnie będzie pasowała do wnętrza mojego domu. Koleżanka powiedziała mi, że tym sposobem można zrobić to co tylko się chce. I, że tak naprawdę nie jest to nic trudnego. Powiedziała, że skoro aż tak bardzo mnie to interesuje to może pokazać mi jak to się robi. I gdy mi to zademonstrowała to stwierdziłam, że chociaż ja nigdy tego typu zdolności nie miałam to pewnie i tak dałabym sobie radę. W sumie gdy wróciłam do siebie do domu to doszłam do wniosku, że też zamówię sobie taki zestaw i w tym ten bezbarwny lakier. W końcu mogę w ten sposób sama stworzyć ozdoby do swojego domu. Zdecydowałam się więc na taki zakup. Oczywiście trochę czasu zajęło mi znalezienie czegoś odpowiedniego w dobrej cenie. nie chciałam bowiem na sam początek wydawać na to jakiś dużych pieniędzy. Przesyłka przyszła do mnie już po paru dniach. 

Byłam bardzo podekscytowana i praktycznie od razu zaczęłam robić te ozdoby. W ten sposób z do tej pory niewykorzystanych i niezbyt ładnych desek powstały naprawdę ładne rzeczy, które teraz zdobią mój dom. A lakier bezbarwny jest bardzo prosty w obsłudze.