Wizyta u dobrego dietetyka

Jestem osobą, która niestety dużo waży. Chciałbym coś ze sobą zrobić, więc postanowiłam, że zapiszę się do dietetyka. Na pewno pomoże mi zwalczyć wagę, oraz poprawić kondycje, która też niestety lekko podupadła. Wizytę mam już jutro. Już nie mogę się doczekać.

Porada od dobrego dietetyka

kraków - dobry dietetykNastępnego dnia poszłam do tego dietetyka. Pierwsze, co zrobił, to poprosił mnie o stanie na wadze. Następnie zmierzył mój obwód brzucha, oraz ud. Powiedział, że jak najszybciej trzeba wziąć się za siebie i wprowadzić lekkostrawną dietę. Powiedział mi, że powinnam jeść dużo ryb, a także owoców i warzyw. Z mięsa mogę jeść tylko te delikatne, to znaczy z kurczaka. Zrobił mi specjalną dietę. Jest ona utworzona na cały miesiąc. Powiedział mi, że muszę się dużo ruszać. Przesiądę się z samochodu na rower, albo będę chodzić pieszo. Odwiedziłam moją mamę, by pochwalić się jej, że w końcu biorę się za siebie. Zapytała mnie, gdzie znalazłam tego dietetyka. Powiedziałam jej, że wpisałam w wyszukiwarce internetowej: kraków – dobry dietetyk i tak wyskoczyła mi ta poradnia dietetyczna. Już nie mogę się doczekać, jak zacznę swoją dietę. Poprosiłam moją mamę, byśmy pojechały do sklepu na zakupy. Zakupiłam wszystko to, co napisał mi ten dietetyk. Wrócę do domu i zacznę przygotowywać sobie posiłki. Jutro do pracy idę na piechotę. Nie mam daleko, więc sobie jakoś poradzę. Zabiorę ze sobą pudełeczko ze zdrowym jedzeniem. Jestem zadowolona, ze poszłam do tego dietetyka.

Moje koleżanki z pracy były pozytywnie zaskoczone moją przemianą. Nigdy nie przynosiłam do pracy owoców i warzyw. Teraz postanowiłam zabrać ze sobą taki komplet jedzenia. Poczęstowałam je nawet. Będę teraz czekać cierpliwie na efekty mojej diety. Wiem, że trzeba trochę poświęceń, ale na pewno warto.