Uroki czapek Baker Boy

Długo starałem się odnaleźć własny styl. Czułem potrzebę dobierania odpowiednich ubrań, ale jakoś początkowo nie byłem pewien czy mi to na pewno wychodzi. Raz próbowałem się w stylach luźniejszych, raz w bardziej eleganckich, ale nadal nie mogłem wybrać sobie takiego mojego własnego stylu, na którym mógłbym się skupić, jednocześnie czując się w nim dobrze. Do czasu aż zacząłem najpierw skupiać się na dodatkach.

Baker Boye, czyli najlepsze czapki

czapki baker boyNigdy bym wcześniej nie pomyślał, że będę osobą, która będzie lubić nosić czapki. Oczywiście, sprawdzałem w przeszłości różne rozwiązania. Gdy była moda na czapki z daszkiem z różnymi logo drużyn sportowych, to takie nosiłem. Ale to nie było to. Dopiero niedawno zdałem sobie sprawę, że przecież nie tylko tego typu czapki są dostępne w sklepach. Pamiętam, że gdy po raz pierwszy natknąłem się na czapki Baker Boy, to myślałem, że to jest zupełna nowość, jakiej wcześniej nigdzie nie było. Dopiero później się zorientowałem, że to były już popularne czapki, ale na pewnym etapie gdzieś zanikły. Teraz wracały z wielką siłą i ta siła porwała i mnie. W takich czapkach bardzo się sobie podobałem, więc kupiłem kilka, żeby dobierać je w zależności od celu wychodzenia z domu. I wtedy do tych czapek dobrałem sobie swój własny styl. To był przełomowy dla mnie moment, bo w końcu mogłem stwierdzić, że odnalazłem się pod kątem garderoby i teraz robiąc zakupy odzieżowe już doskonale wiem, czego szukam.

Często sobie myślę, że to niby zwykła czapka. Ale jak się jej przyglądam, to stwierdzam, że nigdy nie miałem do czynienia z żadnym rodzajem ubrania, które aż tak by mi się podobało. Te czapki naprawdę miały swój urok i nic dziwnego, że ponownie zaczynały być popularne wśród coraz większych grup ludzi.