Transporty drogą lotniczą: Polska i USA

Od wielu lat szukałam nowego pomysłu na bardzo dobry biznes. Nawet zrobiłam kilka tygodni temu dwutygodniowy kurs jak stworzyć biznes plan, ponieważ niestety nie miałam o tym żadnego pojęcia. Byłam więc bardzo dobrze przygotowana do stworzenia całkiem nowej firmy.

Jak transporty lotniczo-wodne (Polska-USA) są potrzebne

transport lotniczy do polski z usaPostanowiłam poszukać biznesu, który jest bardzo potrzebny. Musiałam zrobić bardzo dokładny research. Zapoznałam się na początku z wieloma gałęziami gospodarczymi. Całkiem przypadkiem trafiłam do sektora transportowego. Taki transport lotniczy do polski z usa jest powszechnie uważany za bardzo potrzebny. Jest jest sporo obłożenie i ludzie mogą czekać nawet kilka miesięcy w kolejce na swój lot. Bardzo ważnym jest też stworzenie specjalnej instrukcji dla osób podróżujących na trasie Polska-USA, przede wszystkim chodzi tutaj oczywiście o nowe obostrzenia. Przed panującą obecnie pandemię koronawirusa zmienił się cały regulamin dotyczący podróżowania. Samoloty są miejscem specyficznym, zamkniętym dlatego też postanowiono zmniejszyć liczbę osób, które mogłyby podróżować w tym samym czasie jednym samolotem. Ważnym jest tutaj również bardzo długi lot, który może przełożyć się na możliwość zakażenia, jest to jedna z dłuższych tras. Na całe szczęście miałam dużo doświadczenie z samolotami. Byłam też w Ameryce bardzo długo, wiedziałam co będzie mi potrzebne do rozpoczęcia pracy na terenie Stanów Zjednoczonych. Na wszystkie pozwolenia musiałam poświęcić około roku.

Bardzo szybko udało mi się załatwić wszystkie formalności dotyczące rozpoczęcie nowej działalności gospodarczej dotyczącej transportu lotniczego i morskiego z Polski do USA i w drugą stronę. Sprzęt był już załatwiony wcześniej, mieliśmy także całą flotę samolotową i morską.