Transport zaczyna się od taśm PE

Taśmy PE to miękkie taśmy poliestrowe. Stosuje się je przede wszystkim przy taśmowaniu bardzo ciężkich ładunków oraz by zabezpieczyć układane na paletach towary. Do ich niewątpliwych zalet możemy zaliczyć m.in. trwałość oraz wytrzymałość. Są również bardzo mocne.

Taśma PECechują się ponadto zdolnością do długookresowego utrzymania zadanego przez nas wstępnego naprężenia. Mają podobną do stalowych taśm charakterystykę wydłużeń. Chronią użytkowników przed różnego rodzaju wypadkami. Ponadto nie mają ostro zakończonych krawędzi, dlatego są bezpieczne w stosowaniu.
Pianka polietylenowa świetnie zabezpiecza pakowane towary przed wilgocią oraz różnego typu uszkodzeniami mechanicznymi. Skutecznie chroni przed powstawaniem na powierzchni towarów, różnego rodzaju rys. W przypadku gdy pianka posiada grubość 10 mm, doskonale będzie się sprawdzać jako podkład w skrzyniach, kartonach oraz innego typu opakowaniach. Przy tej grubości, pianka idealnie się będzie również nadawać do wycinania różnego rodzaju elementów.
Folia bąbelkowa obecnie produkowana jest przez firmy, z wykorzystaniem najbardziej nowatorskich rozwiązań technologicznych. Ponadto aktualnie stosuje się przy jej tworzeniu materiały najwyższej jakości. Dzięki temu folia zyskała pełne zaufanie i uznanie wśród klientów. Folia składa się z pęcherzyków powietrza. Znajdują się między dwiema albo większą liczbą warstw polietylenowej folii. Taka folia nazywana jest również dlatego inaczej folią pęcherzykową. Do jej niewątpliwych zalet należy m.in.: lekkość, ekonomiczność oraz doskonała przejrzystość. Taśmy spinające są bardzo wytrzymałe i uniwersalne.

Taśma spinająca typu PP służy m.in. do skutecznego zabezpieczania palet i kartonów, ważących do 600 kg. Jest idealna zarówno do ręcznego, jak i maszynowego opasywania. Do jej wielkich atutów należy odporność na różnego rodzaju przetarcia i korozję. Taśma spinająca poliestrowa jest niebywale wytrzymała oraz lekka. Służy do zabezpieczania bardzo ciężkich ładunków. Ponadto jest lżejsza od taśmy stalowej..