Tenis jako najlepszy sport dla każdego

Ja od momentu kiedy skończyłam trzydzieści lat zauważyłam, że moja forma jest coraz gorsza. Kiedyś wiele rzeczy nie stanowiło dla mnie żadnego problemu tak jak teraz. Miałam też dużo więcej energii. Teraz wielu rzeczy mi się po prostu nie chce robić. 

Nauka gry w tenisa w każdym wieku

nauka tenisa warszawaStwierdziłam, że muszę zacząć się więcej ruszać i coś zacząć robić bo pewnie lepiej ze mną już nie będzie. Zastanawiałam się co by zrobić by być bardziej aktywną fizycznie. I doszłam do wniosku, że zapiszę się na grę w tenisa. Od dziecka marzyłam o tym żeby uprawiać ten sport. Wtedy jednak rodziców nie było stać na takie lekcje. A jest to przecież sport dla każdego. Oczywiście zdaję sobie sprawę, że nie zostanę jakimś wybitnym sportowcem. Chodzi po prostu o to żeby trochę się poruszać. Ja po prostu widziałam, ze akurat to to będzie to co będę chciała robić z przyjemnością. Znalazłam w internecie gdzie najlepiej jest przeprowadzana nauka tenisa warszawa dla dorosłych właśnie i tam zadzwoniłam. Umówiłam się na pierwsze spotkanie. Miałam przyjść ze swoją rakietą. Dostałam ją od koleżanki także nawet na początek nie musiałam w nią inwestować. Pierwsze lekcje bardzo mi się spodobały. Trener był świetny i miał wspaniałe podejście. Nie był to młody człowiek. Jednak miał w sobie tyle energii, że ja mogłam mu tylko zazdrościć. Po kilku zajęciach sama zauważyłam, że mam więcej siły i chęci na różne aktywności. Na tenisa chodzę dwa razy w tygodniu i uważam, że jest to wspaniała sprawa.

Dodatkowo też zaczęłam biegać. Potem dowiedziałam się, że ta szkoła tenisa, do której ja chodzę jest chyba najtańsza w mieście. Płaciłam niewielkie pieniądze za te lekcje. Czyli mój budżet też za bardzo na tym nie ucierpiał. Dzięki tej grze moje ciało też zaczęło inaczej wyglądać.