Tapeta z włókna szklanego to dobre rozwiązanie

Jestem w trakcie remontu mieszkania. Mieszkanie kupiliśmy do generalnego remontu. Mój mąż jest budowlańcem więc wiedział ile pracy i jakie koszty trzeba będzie ponieść żeby doprowadzić mieszkanie do dobrego stanu. Zaufałam mu bo mieszkanie udało nam się kupić w niskiej cenie. Mąż miał już pomysły jak je ukończyć żeby prezentowało się elegancko i było przytulne.

Kupiliśmy dobrej jakości tapetę

wytrzymała tapeta z włókna szklanegoŚciany w mieszkaniu nie były idealne. Mąż zabrał się za kładzenie płytek w łazience i kuchni natomiast wszędzie planował położyć tapetę szklaną. Ostatnio wiele razy z niej korzystał i był pewny swojego wyboru. Wytrzymała tapeta z włókna szklanego była nowością na rynku. Sporo klientów w ostatnim czasie decyduje się na tą tapetę. Jest ona bardzo dobrej jakości. Dzięki niej można zamaskować nierówności a także pęknięcia. Tapetę można kłaść nie tylko na ścianach ale też na sufitach. Mają niezwykłe zastosowanie. Jest wyjątkowo wytrzymała. Można ją kilkanaście razy malować a nadal będzie się pięknie prezentować. Wytrzymała tapeta z włókna szklanego jest odporna na różne czynniki chemiczne. Można więc ją na spokojnie czyścić dostępnymi specyfikami jeśli ściana zostanie pobrudzona. Tapeta z włókna szklanego nie przepuszcza wody ale jednocześnie pozwala ścianom oddychać. Jest idealnym rozwiązaniem w pomieszczeniach gdzie panuje wilgoć a także jest dobra dla osób, które są alergikami.

Montaż jej jest dosyć prosty ale trzeba zabezpieczyć twarz bo w trakcie przycinania pyli się i lepiej się zabezpieczyć. Zgodziłam się na pomysł męża. Położył tapetę o gładkim wzorze na sufit natomiast w sypialniach zdecydowaliśmy się na jodełkę. Kiedy pomalowaliśmy ta tapetę na odpowiednie kolory ściana wyglądała bardzo efektownie. Byłam zadowolona z pomysłu męża. Wiedziałam, że jest idealnym fachowcem.