Tanie uchwyty na telefon

Kierowcy którzy używali uchwytów samochodowych do swobodnego korzystania ze sprzętu elektronicznego skłaniali się raczej ku modelom ze średniej półki cenowej. Preferowali bowiem wyposażenie wytrzymałe i trwałe, niekoniecznie posiadające mnóstwo niepotrzebnych dodatków. Wielu zawodowych kierowców wolało inwestować w sprzęt elektroniczny, zamiast wydawać znaczne środki na akcesoria.

Uchwyt do samochodu od Forever

uchwyty foreverDo firm które zyskały dobre opinie i rekomendacje kierowców zawodowych niedawno dołączył również Forever. Owa firma zajmowała się sprzedażą budżetowych akcesoriów do elektroniki samochodowej, i coraz częściej wybierana była przez tych kierowców, którzy szukali niedrogich, choć trwałych uchwytów samochodowych do wszelkiego rodzaju urządzeń. Uchwyty Forever były przede wszystkim wielozadaniowe, gdyż mogły być dopasowane do wielkości większości urządzeń przenośnych, z jakich korzystali kierowcy, zarówno telefonów i tabletów jak i nawigacji samochodowych czy rejestratorów. Mocowania były regulowane w bardzo dużym stopniu i posiadały zauważalnie mocne zaciski, uniemożliwiające poruszanie się urządzenia podczas jazdy. Nie były one jednak na tyle silne by uszkodzić obudowy w niejednokrotnie delikatnych urządzeniach, co docenili ci kierowcy którzy mieli już styczność z uszkodzeniami sprzętu spowodowanymi zbyt mocnym zaciskiem uchwytu.

Na tle konkurencyjnych akcesoriów, uchwyty samochodowe od Forever wyróżniały się również przystępnymi cenami, oraz coraz większą dostępnością w lokalnych sklepach motoryzacyjnych. Z racji wielozadaniowości, coraz częściej znajdowały one właścicieli wśród kierowców dalekodystansowych, wykonujących regularne kursy i korzystających bardzo szeroko z urządzeń nawigacyjnych czy komunikacyjnych w trakcie pracy.