Studio projektowania wnętrz w Bydgoszczy

Kiedy budujemy dom, zastanawiamy się nad tym jak go urządzimy. Wielu z nas chce, aby jego wnętrza wyglądały jak z okładki magazynu, dlatego wynajmujemy najlepszych projektantów, aby doradzili nam jak urządzić dom, aby zachwycał każdego kto przyjdzie do nas w odwiedziny.

Studio projektowe rozwiązaniem na brak pomysłów

Studio projektowe BydgoszczPamiętam jak razem z mężem nie mogliśmy się doczekać momentu, aż wprowadzimy się do naszego domu. Prawie wszystko już było zrobione. Dom był już ocieplony i otynkowany. Wszystkie kable znajdowały się na swoim miejscu. Zostało nam jeszcze tylko pomalowanie ścian i wystrój. Szukaliśmy razem ciekawych pomysłów, nie tylko w gazetach, ale również i w Internecie. Wybraliśmy już nawet styl, w jakim miał być urządzony nasz dom, ale baliśmy się, że sami nie damy sobie z tym rady. Koleżanka dała nam wizytówkę na której było napisane:  Studio projektowe Bydgoszcz. Postanowiliśmy, że skorzystamy z porady specjalisty, który ma większe doświadczenie niż my. Zadzwoniłam i umówiliśmy się z nim na spotkanie. Podczas rozmowy pokazał nam najmodniejszy styl tego sezonu, był to styl skandynawski. Skandynawskie wnętrza są jasne, dominującym kolorem jest biel. Kolorowe są tylko dodatki, takie jak pufy, fotele, poduszki czy koce. Jednak z dodatkami także należy uważać, żeby nie przesadzić. Kolejnym elementem, który jest charakterystyczny dla tego stylu, jest duża ilość ramek ze zdjęciami. Możemy je rozwiesić na ścianach układając w różne wzory bądź poustawiać na komodzie czy stoliku.

Skandynawskie wnętrza ujęły nas swoją prostotą i funkcjonalnością. Okazało się, że część mebli możemy wykonać sami ze zwykłych drewnianych palet. Dzięki temu stylowi mamy wiele możliwości zmian aranżacji, ponieważ wystarczy tylko zmienić dodatki a wnętrze nabiera nowego wyrazu.