Sprzedaż krzeseł Nowy Styl do hotelowego warsztatu

 

Jako prezes firmy rzadko biorę osobiście udział w negocjacjach, ale ostatnia transakcja była naprawdę wyjątkowa. Naszym klientem był stał kontrahent, który chciał złożyć ogromne zamówienie, w związku z czym chcieli omówić ze mną dosłownie każdy szczegół.

Zależało nam na sprzedaży warsztatowych krzeseł Nowy Styl

krzesła Nowy Styl do warsztatuPrezesa hotelu, z którym miałem rozmawiać znałem od bardzo dawna. Gdy tylko zaczynaliśmy swoją działalność związaną z produkcją i sprzedażą krzeseł, on został naszym pierwszym klientem. Inni oczywiście też kupowali, ale praktycznie tylko on brał je od nas w ilościach hurtowych, nie próbując maksymalnie obniżać naszych cen. Pamiętałem o tym przy każdej kolejnej transakcji, zawsze dając ceny tak niskie jak to tylko możliwe, on zaś rozumiał to, i nie starał się wywalczyć wyższych rabatów. Wiedziałem, że nasze krzesła Nowy Styl do warsztatu sprawdzają się świetnie – w końcu korzystali z nich od bardzo długiego czasu, i regularnie zamawiali ich kolejne partie. Wiedziałem nawet, że cześć z naszych klientów mamy z polecenia tego właśnie prezesa, co było dla nas bardzo miłe. Słysząc zatem, że prezes chce osobiście ze mną rozmawiać na temat krzeseł wiedziałem, że na pewno nie opuszczę tej rozmowy, niezależnie od tego, co miałoby się wydarzyć. Okazało się jednak, że prezes po prostu chciał chwilę porozmawiać i ustalić szczegóły dotyczące czasu realizacji oraz metod transportu wyprodukowanych przez nas krzeseł – w końcu zamówienie było znacznie większe, niż cokolwiek do tej pory. Nie był to jednak dla nas żaden problem – obiecałem osobiście nadzorować tę transakcję.

Z tego co było mi wiadomo, mój dobry przyjaciel, a zarazem prezes hotelu, był bardzo zadowolony z naszych produktów. Krzesła dla warsztatu w jego firmie były dla nas priorytetem, i osobiście sprawdziłem każdy egzemplarz pod względem jakości.

Świetne krzesła znajdziesz na stronie https://inter-technik.pl/