Rozkładane sofy tapicerowane

Meble z eleganckim, tapicerowanym obiciem idealnie prezentują się w salonie. Kanapy mogą posiadać dodatkową funkcję spania, dzięki czemu pokój gościnny zmieni się w sypialnię dla nas lub dla gości. Pojemny schowek na pościel pozwoli dobrze wykorzystać każdy metr mieszkania. Rozkładana sofa to praktyczny wybór do małych mieszkań, gdzie brak dodatkowej sypialni.

Kanapa rozkładana ze stylowym obiciem

sofy tapicerowane rozkładaneW salonach meblowych mamy bogaty wybór rozkładanych, praktycznych mebli do pokoju gościnnego. Sofy tapicerowane rozkładane należą do najczęściej wybieranych mebli. Są uniwersalne a producenci co sezon wypuszczają na rynek nowe kolekcje. Dzięki temu możemy wybierać w prostych, minimalistycznych fasonach, które zajmują niewiele miejsca, jak i w dużych, szerokich, barokowych sofach, pokrytych pikowanym welurem. Nawet bardzo ekskluzywne kanapy tapicerowane posiadają opcję spania. ciekawym rozwiązaniem jest maskująca zasłonka, falbanka doszyta do siedziska. Przesłania pojemnik wysuwany i robi wrażenie eleganckiego, salonowego mebla. Ceny tapicerowanych kanap zależą od konstrukcji, wielkości i materiału. Proste modele z niewyszukanym obiciem, kosztuj około tysiąca złotych. ekskluzywne sofy z welurową, aksamitną albo dizajnerską tapicerką, sięgają kilku tysięcy. Co więcej, sofy rozkładane możemy zamówić u producenta, jeśli te ze sklepowych kolekcji nie spełniają naszych oczekiwań. Zamówienia na wymiar to droższa opcja.

Stylowe obicie rozkładanej sofy, zapewnia jej niepowtarzalny, oryginalny wygląd. Elegancko prezentują się materiały pikowane. Sofy 2-3 osobowe dostępne są w różnych modelach i kolekcjach. Producenci podążają za światowymi trendami. Jeśli potrzebujemy klasycznego modelu rozkładanej kanapy, możemy do niej dobrać tapicerkę.