Renomowana firma kurierska

Nie mieliśmy dobrych doświadczeń z kurierami, zwłaszcza przy wysyłaniu paczek zagranicznych. Uszkodzenia czy zagubienie przesyłki zdarzały się częściej niż byśmy chcieli, a oczywiście odbijało się to na zadowoleniu klientów. Modele są bowiem bardzo delikatne, i łatwo je uszkodzić podczas transportu, jeśli nie zachowuje się wystarczającej ostrożności i uwagi.

Najlepsi kurierzy międzynarodowi

zabezpieczone przesyłki kurierskie polska - angliaNie mieliśmy jednak z kolegami zamiaru rezygnować z malowania modeli dla zagranicznych klientów przez kilku nierzetelnych kurierów, dlatego ciągle szukaliśmy dobrego przewoźnika międzynarodowego, z którym moglibyśmy nawiązać dłuższą współpracę. Koledzy polecili nam firmę, która przewozi zabezpieczone przesyłki kurierskie polska – Anglia regularnie. Owa firma nie należała do największych firm kurierskich, aczkolwiek od takowych była znacznie bardziej rekomendowana, właśnie za zabezpieczanie paczek podczas transportu i bardzo rzetelne wykonywanie dostaw. Nie zdarzało się bowiem, jak wspominali znajomi artyści którzy korzystali z usług firmy, by jakakolwiek paczka została zgubiona, a o wszelkich problemach informowano na bieżąco. Co ciekawe, ceny za paczki nie były szczególnie wygórowane, a wręcz przeciwnie, w porównaniu do jakości usług i cen konkurencji, należały do bardzo atrakcyjnych.

Po kilku paczkach wysłanych właśnie przez ową firmę zdecydowaliśmy się całkowicie przestawić na ich usługi, gdyż nie mieliśmy najmniejszych problemów z opóźnieniami, uszkodzeniami podczas transportu czy zagubieniem paczki z jakiegokolwiek powodu. Jako stali klienci, otrzymaliśmy również mnóstwo bonusów, takich jak darmowe zabezpieczenie transportu, dzięki któremu paczka była całkowicie bezpieczna w trakcie jazdy, oraz bardzo atrakcyjne rabaty na wysyłki wielkogabarytowe.