soczewki kontaktowe

Przyczyny popularności soczewek air optix aqua

Odnalezienie się na rynku soczewek kontaktowych nie należy do łatwych zadań. Jeżeli nie mieliśmy do tej pory pojęcia o tej branży, artykuł ten powinien choć trochę przybliżyć nam funkcjonowanie tego rynku oraz to, jakie produktu mogą być przyczyną zwiększonego zainteresowania. Soczewki air optix aqua to właśnie jeden z przykładów soczewek godnych zainteresowania. Co wyróżnia te soczewki od produktów konkurencji oraz jakie argumenty przemawiają za wybraniem innego rozwiązania?

Soczewki miesięczne Air Optix Aqua

soczewki kontaktoweUżytkownicy soczewek kontaktowych często skarżą się na to, że noszenie tych bezbarwnych, silikonowo-hydrożelowych produktów bywa niekomfortowe. Czuję, że ich oczy są zmęczone. Moment zdjęcia soczewek kontaktowych przynosi ulgę. Soczewka kontaktowa zawsze będzie ciałem obcym, które przylega do naszej gałki ocznej, jednak na rynku pojawiło się rozwiązanie, które jest zdrowsze i wygodniejsze. Takie właśnie są soczewki kontaktowe air optix aqua. Pomimo tego, że ich nazwa nie kojarzy się z niczym konkretnym, to być może niedługo to się zmieni. Soczewki air optix aqua wykonane są z nowoczesnego materiału, jakim jest Lotrafilcon B. Umożliwia on oddychanie soczewek, czym nie mogą pochwalić się tradycyjne silikonowo-hydrożelowe soczewki kontaktowe. Najpopularniejszym produktem dostępnym na rynku są jednak pewne dwutygodniowe soczewki kontaktowe z serii acuvue, których producentem jest znana firma Johnson & Johnson. Mowa jest tutaj o soczewkach acuvue oasys. Te soczewki kontaktowe charakteryzują się wysoką przepuszczalnością tlenu. Stopień uwodnienia na poziomie 38% należy do jednego z wyższych, na jaki natrafić możemy w przypadku soczewek 14-dniowych, przez co wymagający klienci często wybierają soczewki acuvue oasys.
Czasami zależy nam jednak nie tylko na skorygowaniu wady wzroku, ale również na atrakcyjnym wyglądzie, do którego uzyskania przyczynić się mogą soczewki freshlook dimensions. Dzięki ciemnej otoczce i bezbarwnej powierzchni w okolicy źrenicy, oczy wydają się większe, a ich wyrazistość zostaje podkreślona. Badania rynkowe pokazują, że 79% zakupów soczewek freshlook dimensions dokonują kobiety, natomiast jeśli chodzi o soczewki air optix aqua, to proporcje te są bardzo wyrównane.. Pamiętajmy jednak o tym, że nie możemy wiązać bezpośrednio kupującego z użytkownikiem, ponieważ soczewki kontaktowe nie są sprzedawane na żadną receptę i nie zawsze kupujący i użytkownik są tymi samymi osobami.