Przeprowadzamy szkolenia BHP

Rozpoczęłam moją wymarzoną pracę i udało mi się znaleźć pracę w zawodzie, co dla wielu moich znajomych jest bardzo dziwne. Nie mogą uwierzyć, ale cieszą się moim szczęściem. Mój zawód jest trochę nietypowy. Tak sobie wybrałam, ponieważ czułam, że jest to coś w sam raz dla mnie. Zajmuje się szkoleniami pracowników.

Pierwsze szkolenie BHP

rzetelne szkolenia bhp dla pracowników - rzeszówBezpieczeństwo i higiena pracy to moje największe zainteresowanie i uważam, że jest to kluczowa kwestia, kiedy podejmujemy jakąś pracą. Postanowiłam prowadzić rzetelne szkolenia bhp dla pracowników – Rzeszów i starać się wyjaśnić wszystko w sposób przystępny. Pamiętam jak dziś moje pierwsze szkolenie, bardzo zapadło mi w pamięć. Bardzo się wtedy stresowałam. Od razu zostałam rzucona sama na głęboką wodę, bo w naszej firmie było mało pracowników i nie mogłam jechać z kimś. Pamiętam, że przygotowywałam się do tego kilka dni, nie chciałam, żeby ktoś zaskoczył mnie jakimś pytaniem, na które nie potrafiłabym odpowiedzieć. Ze stertą papierów pojechałam do zakładu, w którym miałam prowadzić szkolenie i postanowiłam na początku się przywitać i omówić o czym będziemy mieli zajęcia. Ludzie słuchali mnie z zaciekawieniem, kiedy starałam się przekazać im informacje w sposób przystępny, nie byłam sztywna ani ponura. Uśmiechałam się i żartowałam, wiedząc, że to pomoże innym zapamiętać to co mówiłam, ale strasznie denerwowałam się wewnątrz. Na szczęście jakoś sobie poradziłam i nie było wcale tak źle.

Na początku bałam się tego, jak przyjmą mnie pracownicy firmy. Jednak szybko złapałam z nimi kontakt i zajęcia prowadziło mi się bardzo miło. O dziwo wszyscy zaliczyli mój test i to nawet bardzo dobrze. Musieli uważnie mnie słuchać. To był mój pierwszy raz, ale na szczęście wszystko udało się śpiewająco i potem już było łatwiej.