naklejki

Profesjonalne usługi drukarni – naklejki i wizytówki

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą bogatą ofertą oraz do skorzystania z wykonywanych przez nas usług. Proponowane ceny są atrakcyjne, konkurencyjne i przystępne. Gwarantujemy szybkie i w pełni profesjonalne wykonanie oferowanych usług. Zadowolimy nawet najbardziej wybrednych i wymagających klientów. Proponujemy bardzo bogatą ofertę graficznych wzorów naklejek oraz wizytówek. Dlatego każdy znajdzie tutaj coś idealnego dla siebie.

Obecnie naklejki wykonane są z folii bądź specjalnego papieru. Mogą być dowolnego kształtu, wielkości, koloru, właściwości i faktury. Pozwalają na łatwą identyfikację danego produktu i jego zawartości. Łódź jest miejscem, w którym klient z całej Polski możemy zlecić nam wykonanie nawet najbardziej skomplikowanego zamówienia. Naklejki są wykorzystywane aktualnie na szeroką skalę w niemal całym przemyśle. Samoprzylepne etykiety wykonuje się na specjalnym, samoprzylepnym materiale, gdzie drukowane podłoże pokrywane jest odpowiednią warstwą kleju. Taki klej stwarza odpowiednią warstwę zabezpieczającą.Po jej zlikwidowaniu, nasza naklejka jest już gotowa do użycia.
Proponujemy również profesjonalnie wykonanie wizytówek firmowych. Dzięki nam Twoje wizytówki będą naprawdę wyjątkowe i oryginalne. Zapadną szybko w pamięć potencjalnych klientów. Umieszczane tam też zostaną wszystkie najważniejsze informacje o Twojej firmie. Wypukły tekst znajdujący się na wizytówce sprawi, że zostanie ona z pewnością szybko zapamiętana. Dobrym sposobem na przyciągnięcie uwagi jest również odpowiednia grafika i błyszczący tekst. Z kolei metaliczne akcenty przykują wzrok odbiorców oraz nadadzą naszej wizytówce elegancji. Wypukły druk może być oznaką naszego dobrego stylu i gustu. Ekskluzywnym wykończeniem jest również punktowy lakier. Zapewnia on intensywny połysk umieszczonego na wizytówce tekstu oraz elementów graficznych.

Gdy zadbamy o ekskluzywne wykończenia, będziemy wręczać nasze wizytówki z prawdziwą dumą naszym potencjalnym klientom. Przyciągną i zainteresują każdego.