Profesjonalne ręczniki Katrin

Solidne ręczniki papierowe Katrin są dostępne w czterech wersjach i zostały wyprodukowane z papieru nadającego się do recyklingu. Wytrzymałe, nadające się do pomieszczeń prywatnych jak i publicznych z pewnością spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Najtrwalsze ręczniki papierowe

ręczniki katrin do restauracjiNie od dziś wiadomo, że ręczniki papierowe w lokalach publicznych to podstawa. Artykuły higieniczne muszą znaleźć się w każdej łazience lokalu gastronomicznego, według norm związanych z kodeksem sanitarnym. Ręczniki papierowe tej firmy zostały podzielone na trzy grupy: Katrin Basic, Katrin Classic i Katrin Plus. Ręczniki z grupy Katrin Basic są przeznaczone do zwykłych zastosowań, Katrin Classic – do codziennego użytkowania, a Katrin Plus to wysokiej jakości produkty do najbardziej wymagających zastosowań.​ Wysokiej jakości ręcznik papierowy w składce typu ZZ Katrin Classic, otrzymany z surowca makulaturowego, białego. Jego listki posiadają dwie warstwy, dzięki czemu są chłonne oraz wytrzymałe. Miękki i przyjemny w dotyku dla dłoni. Ręcznik jest bardzo wygodny w dysponowaniu ze specjalnego podajnika. Produkt posiadaja certyfikat, który dopuszcza go do kontaktu z żywnością. Z całą pewnością ręczniki katrin do restauracji nadają się również do restauracji, jest to idealny produkt przeznaczony dla lokali gastronomicznych. Produkt jest przede wszystkim bardzo łatwy w montażu, bez problemu zamontujemy go w podajniku, co znacznie ułatwia funkcjonowanie.

Inwestując w ręczniki papierowe do restauracji powinniśmy kierować się przede wszystkim ich wytrzymałością oraz praktycznym zastosowaniem. Wielu właścicieli restauracji szuka najbardziej praktycznych rozwiązań dla swoich lokali, z pewnością ręczniki Katrin sprawdzą się w tego typu miejscach.