Profesjonalna instalacja systemu monitorowania

Stary system monitorowania wizyjnego na obiekcie zamontowany był tak, iż nawet sami serwisanci nie mogli pojąć, jakim cudem owy system jeszcze działa. Problemy i awarie często stawały się wręcz legendarne, podobnie jak nasze sposoby radzenia sobie z nimi. W końcu jednak otrzymaliśmy zgodę na modernizację systemu monitorowania.

Najlepsi instalatorzy systemów monitorowania wizyjnego

fachowy montaż monitoringu gdańskOd razu postanowiliśmy iż nowy system musi być najlepszym monitoringiem jaki można dostać, a zamontować go będzie musiała firma mająca największe doświadczenie, zwłaszcza w pracy z systemami zaawansowanymi. Jedna taka firma działała w naszej okolicy, a była ona rekomendowana za fachowy montaż monitoringu Gdańsk ma miejski system monitorowania który został założony przez ową firmę, a z racji iż owy system należy do bardzo zaawansowanych i rozbudowanych, był on dla nas dostatecznie dobrą wizytówką dla firmy która go tworzyła. W naszym obiekcie należało stary system zdemontować i ulokować w jego miejscu nowe urządzenia, aczkolwiek całe prace musiały być wykonane tak by nie zaburzać normalnej pracy personelu obiektu czy jego ochrony. Było to więc niemałe wyzwanie, aczkolwiek jak się okazało, wcale nie nazbyt trudne dla doświadczonej załogi instalatorów, mających już doświadczenie w pracy z nowoczesnym systemem monitorowania.

Poradzili sobie oni z wszystkimi trudnościami, jakie pojawiły się podczas montażu, znacznie lepiej usytuowali urządzenia które do tej pory były często uszkadzane przez pracowników, używających wysokich podnośników w celu przestawiania towaru na magazynie, lub tez kamer nie mających dostatecznie dobrego pola widzenia. Testy rozruchowe pomogły w znalezieniu i wyeliminowaniu kilku problemów z urządzeniami przed faktycznym oddaniem systemu monitorowania do użycia.