Produkcja dobrych gatunkowo flag

Można rzec, że flaga nie jedno ma imię, ponieważ jest jej bardzo dużo rodzajów. Większość osób uważa, że flaga może być tylko państwowa, ale to jedynie jeden rodzaj spośród kilkudziesięciu. Producenci wytwarzają je na masową skalę.

Popularne rodzaje flag

flagi producentJeden z czołowych producentów flag w Polsce, może się poszczycić setkami tysięcy sprzedanych sztuk każdego roku. Jest to możliwe dzięki posiadaniu szerokiego asortymentu. Swoje flagi producent sprzedaje w firmowych sklepach internetowych, lub takich które z nim współpracują. Najtaniej flagi kupimy w sklepach online i też tam znajdziemy ich największy wybór. Najczęściej są kupowane flagi państwowe, ponieważ ma je w domu prawie każdy obywatel, znajdziemy je w szkołach, na uczelniach, czy urzędach państwowych. Specjalne modele flag są szyte dla placówek dyplomatycznych, czy organizacji państwowych. Są one wykonane z satyny, lub atłasu, dzięki czemu świetnie się prezentują na stojakach i masztach. Flagi państwowe mają jednakowy kształt i różnią się jedynie barwą i grafiką nadrukowaną na materiale. Większość flag jest maszynowo szyta, a ewentualne nadruki są nanoszone przy przy pomocy metody sitodruku. Popularnym rodzajem flag są modele kościelne, w skład których wchodzą papieskie i maryjne, a także reklamowe, które mogą być w dowolnym kształcie. Do reklamowych zaliczają się windery, flagi plażowe, czy skrzydłowe. Producenci na specjalne zamówienie szyją flagi dla kibiców, które mają ogromne rozmiary, ponieważ muszą być rozkładane nad sektorami.

Jak widzimy rodzajów flag jest bardzo dużo. Państwowe są tylko małym wycinkiem całego asortymentu jakim dysponuje producent. Ceny flag są uzależnione od wielkości, materiału z jakiego są wykonane i modelu. Niestandardowe flagi zawsze będą droższe.