Poszukiwania prawnika od prawa upadłościowego

Kilka lat temu założyłem własną firmę. Niestety, od dłuższego czasu przeżywałem kryzys. Na rynku była coraz większa konkurencja a ja nie miałem ani czasu, ani ochoty myśleć nad tym, jak poprawić rentowność mojej firmy. Zanim zdążyłem się zorientować, narobiłem sobie długów i na moje konto wszedł komornik. Wtedy się otrząsnąłem i chciałem się dowiedzieć, jakie mam teraz opcje.

Kto w Katowicach zajmuje się prawem upadłościowym?

prawo upadłościowe katowiceNie miałem pojęcia od czego powinienem zacząć. Koleżanka podpowiedziała mi, żebym najpierw skonsultował się z odpowiednim prawnikiem, który przeanalizuje moją sytuację. Dała mi nawet numer do prawnika, który posiadał odpowiednią specjalizację. Było to prawo upadłościowe Katowice to miejscowość, w której prowadził swoją kancelarię i przyjmował klientów. Od razu postanowiłem się z nim skontaktować. Całe szczęście miał on bardzo szybkie terminy, dlatego mogłem spotkać się z nim już następnego dnia. W tym czasie przygotowałem sobie wszystkie dokumenty i papiery od komornika. Już następnego dnia przekonałem się, że jest to naprawdę bardzo dobry specjalista od prawa upadłościowego. Od razu przeanalizował on moją sytuację i podpowiedział, jakie kroki prawne powinienem podjąć w pierwszej kolejności. Pomógł mi on także sporządzić wszelkie pisma procesowe do banku, sądu oraz wierzycieli. Bardzo mi on pomógł.

Dzięki niemu jestem w stanie spłacać dług, który zrobiłem, powoli w takim tempie na jakie mnie stać. To dla mnie bardzo korzystna sytuacja. Cały czas współpracuje z tym prawnikiem, ponieważ jest on moim pełnomocnikiem. Na bieżąco sprawdza on moją sytuację i podpowiada, co powinienem dalej robić i które raty są najważniejsze do spłaty. Jego dodatkowym atutem jest to, że ma bardzo niskie stawki za prowadzenie spraw upadłościowych przed sądem.