Popularne wałki do ciasta z grawerą

Ostatnio niezwykle popularne są grawerowane wałki do ciasta ze wzorem, które można kupić w każdym sklepie. Widziałam takie grawerowane wałki w sklepie internetowym i to w dość korzystnych cenach. Zamierzam kupić sobie kilka sztuk, bo uwielbiam piec ciasteczka. Wejdę teraz na stronę sklepu online i przejrzę dostępna ofertę sprzedażową. 

Ciekawe i nietuzinkowe grawerowane wałki

wałek do ciasta z wzoremJestem zaskoczona bogactwem oferty sprzedażowej. Nie spodziewałam się, że w tym sklepie będzie aż tak wielki wybór grawerowanych wałków do ciasta. Szczególnie przypadły mi do gustu te wałki, na których można sobie samemu zaprojektować zdobienie w postaci napisów, czy wzorów. Zdecyduję się zakupić trzy wałki z moim imieniem i nazwiskiem, dzięki czemu każdy mój wypiek będzie podpisany. Przeciętny wałek do ciasta z wzorem kosztuje około stu złotych, ale są to wałki z gotowymi wzorami. Na pewno zamówię też jeden wałek z motywem świątecznym, bo bardzo mi się podoba z wizerunkiem choinki. Wałki są dosyć długie – mają około pięćdziesięciu centymetrów długości. Obydwie rączki mają po sześć centymetrów i są pomalowane na różne kolory. Ja zamówiłam te z niebieskimi rączkami. Przesyłka jest darmowa, dzięki czemu zaoszczędzę około dwudziestu złotych, co mnie bardzo cieszy. Już nie mogę się doczekać, kiedy użyje moich nowych wałków i zaprezentuje rodzinie swoje wyjątkowe wypieki.

Na pewno, moje nowe wałki znajdą swoje miejsce w widocznym miejscu w kuchni. Będą niezwykłą ozdobą i jestem przekonana, że spodobają się mojej mamie. Być może, na zbliżające się święta zamówię też taki wałek dla mamy, jeżeli zauważę, że przypadł jej do gustu tego typu gadżet. Otrzymałam kartę stałego klienta, dzięki czemu, każde kolejne zakupy będą dużo tańsze. Na przesyłkę poczekam kilka dni roboczych.