Pięknie odmalowane meble

W przypadku, gdy zależy nam na dobrze odmalowanych meblach przy niewielkim nakładzie pracy i czasu warto zapoznać się z produktami od Annie Sloan. Firma przede wszystkim słynie z bardzo praktycznej farby kredowej, dzięki której możemy ominąć dwa istotne etapy przy typowym odnawianiu mebli. To bardzo ułatwi nam pracę.

Dobrej jakości farby od Annie Sloan

farba annie sloanNie każdy musi chcieć robić remont albo od razu wymieniać meble. Niektórzy z nas wybiorą metodę własnoręcznego odmalowywania. Aby praca szła nam sprawnie dobrym wyborem może okazać się farba Annie Sloan. W szerokim asortymencie jaki oferuje jej przedsiębiorstwo znajdziemy rewelacyjną farbę kredową. Jest ona banalnie prosta w obsłudze, a dodatkowo przy niej nie musimy szlifować ani bejcować powierzchni drewnianej. To bardzo skróci nam czas pracy. To wszystko dzięki temu, iż farba kredowa szybko schnie, a wystarczą jej tylko dwie warstwy. Na tak odmalowany mebel wystarczy już tylko dać wosk i odpowiednio go wetrzeć w powierzchnię nie zostawiając smug ani brudu. Korzystajmy przy tym z niestrzępiącego się materiału. Na koniec nadmiar wosku ostrożnie ścieramy. Mebel od razu jest gotowy do ponownego używania, jednak należy mieć na uwadze to, iż wosk potrzebuje około dwóch tygodni, aby odpowiedni się utwardzić. W związku z tym zadbajmy o delikatne obchodzenie się ze świeżo przygotowana powierzchnią. Jak możemy zauważyć to bardzo szybka i komfortowa w wykonaniu metoda.

Jeśli zdecydujemy się na odmalowanie mebli warto wybrać produkty od Annie Sloan, a w szczególności farbę kredową. Za jej pomocą możemy z łatwością samodzielnie przemalować meble na inny kolor, a nawet wymalować na nich własne dekoracje. To wielkie ułatwienie dla osób, które niekoniecznie wiedzą jak przeprowadzić renowację.