Panele podłogowe w jodełkę francuską

 

Bardzo lubię remonty, oglądam wiele programów, w których uczestnicy remontują swoje mieszkania lub domy. Bardzo lubię takie metamorfozy. Sama ostatnio zaplanowałam remont sypialni, która jest nudna i przytłacza swoimi ciemnymi kolorami.

Panele układane w jodełkę w sypialni

panele podłogowe jodełka francuskaOd zawsze lubiłam jasne przestronne przestrzenie. Bardzo lubię również naturalne akcenty takie jak drewniane meble lub podłoga. W sypialni chciałam zmienić praktycznie wszystko. Od mebli po kolory ścian i podłogę. Marzy mi się jasna pięknie oświetlona sypialnia z wielkim wygodnym łóżkiem. Ustalając budżet wraz z mężem wiedzieliśmy, że niestety nie będzie stać nas na prawdziwą drewnianą podłogę dlatego też postanowiliśmy wybrać panele, które będą imitować drewno. Podobają mi się bardzo panele podłogowe, które można ułożyć w jodełkę. Jest to rozwiązanie, które jest bardzo uniwersalne i ponadczasowe. Kojarzy się ze starymi budynkami takimi jak kamienice gdzie wnętrza są eleganckie i stylowe. Aktualnie cieszy się bardzo dużą popularnością i spotykane jest w wielu nowoczesnych wnętrzach. Panele takie montowane są w kuchni, salonie, korytarzu, a nawet w łazience. Po przemyśleniu wszystkich opcji. Wybrałam panele podłogowe jodełka francuska. Dzięki temu, że panele mają już naniesiony na sobie wzór jodełki doskonale imitują prawdziwy jodełkowy parkiet. Jest to o wiele tańsza i prostsza w montażu alternatywa do zwykłego parkietu. Zaoszczędzimy nie tylko pieniądze, ale czas na montaż. Aby remont zbyt mocno nie nadszarpnął naszego budżetu wiele czynności wykonamy sami.

Efekt, jaki uzyskaliśmy w naszej wyremontowanej sypialni jest niesamowity. Wielu z naszych znajomych nie wierzy w to, że na podłodze nie jest zamontowany drewniany parkiet a zwykłe panele, które imitują jedynie wzór francuskiej jodełki.