Panelami podłogowymi interesowałem się od dawna

Mieszkanie odziedziczyłem po dziadkach i wymagało ono sporego remontu. Przed przeprowadzką zrobiłem tam remont, ale na poważniejsze inwestycje postanowiłem poczekać do czasu, aż uzbieram większą sumę pieniędzy. W mieszkaniu było jeszcze sporo do zrobienia. 

Położenie paneli podłogowych w mieszkaniu

panele podłogowe lublinOd samego początku założyłem sobie, że chcę mieć we wszystkich pokojach i korytarzu panele podłogowe lublin, na które odkładałem pieniądze w pierwszej kolejności. Obecnie w mieszkaniu był gumolit, ale wszędzie w pomieszczeniach miałem dywany i aż tak źle to nie wyglądało. Kiedy już uzbierałem pieniądze na zakup nowych paneli i mebli do mieszkania to wziąłem kilka dni urlopu, żeby wszystkim się zająć. Na remontach się znałem i nie raz kładłem panele podłogowe. Uważałem, że nie było sensu zatrudniać nikogo do pomocy. Udałem się do marketu budowlanego, ponieważ dostałem pocztą reklamę i akurat mieli tam dobrej jakości panele podłogowe w promocji. Był to idealny czas na ich zakup. W markecie wybrałem sobie jasne panele, które pasowały do wszystkich pomieszczeń. Dokupiłem wszystko, co było niezbędne do ich położenia i wróciłem do domu. Remont zacząłem od zerwania gumolitu i wyrzucenia dywanów, które były już tak zniszczone, że żadne pranie by tutaj nie pomogło. Kupiłem za to chodniki podłogowe. Panele kładłem uważnie, bo starałem się wszystko wykonać jak najlepiej. Z niczym nie miałem problemów. Listwy, które wybrałem były wykonane z dobrego materiału. 

Mieszkanie z panelami i chodnikami podłogowymi prezentowało się już o niebo lepiej. Zamówione meble dostarczono mi po kilku dniach i samodzielnie je wszystkie złożyłem. W końcu miałem remont, którego tak bardzo potrzebowałem. Mieszkanie w końcu wyglądało jak należy. Byłem zadowolony.