Odzyskiwanie danych z laptopów to moja specjalność

Jestem wysokiej klasy specjalistą w dziedzinie informatyki. Przez wiele lat pracowałem dla jednej z największych polskich firm it. Kilka miesięcy temu się usamodzielniłem – założyłem własną firmę. Specjalizuję się w odzyskiwaniu danych z wszelkiego rodzaju nośników pamięci. Potrafię odzyskać wszystkie pliki skasowane z telefonu, laptopa czy też dowolnego rodzaju dysku.

Każdego dnia odzyskuje dane z kilku laptopów

efektywne odzyskiwanie danych z laptopa w WarszawieMoją specjalnością jest odzyskiwanie danych z uszkodzonych nośników. Oznacza to, że można przyjść do mnie ze zniszczonym laptopem czy rozjechanym przez samochód dyskiem twardym a ja i tak odzyskam z nich wszystkie zapisane pliki. Poradzę sobie też z nośnikami, z których dane zostały po prostu skasowane. To akurat najłatwiejsze zadanie, bo wystarczy uruchomić specjalistyczny program komputerowy. Każdego dnia oferują moim klientom efektywne odzyskiwanie danych z laptopa w Warszawie, bo właśnie w tym mieście mam swoje biuro. Do pracy przy odzyskiwaniu danych wykorzystuję kilka komputerów i specjalistyczne programy warte prawie sto tysięcy złotych. Każdego dnia mam przynajmniej kilku klientów, którzy przychodzą do mnie ze swoimi laptopami. Najczęstsze przypadki to laptopy, z których właściciele usunęli dane samodzielnie – najczęściej przez zwykłą nieuwagę. Odzyskanie plików usuniętych samodzielnie to najtańsza z moich usług. W zależności od wagi odzyskanych plików kosztuje ona kilkaset złotych.

Lubię swoją pracę i cieszę się, że mogę ją wykonywać na własny rachunek. Sporo zainwestowałem w swoją firmę, ale mogę powiedzieć, że po pół roku działalności wszystko się zwróciło. Każdy przypadek traktuje jako wyzwanie i do tej pory nie miałem jeszcze sytuacji, w której nie poradziłbym sobie z odzyskaniem danych. Mam taki sprzęt i takie systemy, że nawet uszkodzone nośniki nie stanowią dla mnie przeszkody.