Odwiedzam jedną z najlepszych polskich winnic

 

Moja żona kocha wino. Uwielbia każdy jego rodzaj i bardzo często pije lampkę do obiadu. Na naszą rocznicę postanowiłem zabrać ją w wyjątkowe miejsce, które na pewno bardzo jej się spodoba. Będzie to jedna z winnic w naszym kraju.

Winnica, którą odwiedziłem okazała się jedną z najlepszych

najlepsze polskie winniceSprawdziłem spokojnie wszystkie najlepsze polskie winnice i wybrałem taką, która na pewno będzie odpowiadała mojej żonie. Można tam zarezerwować nocleg i uczestniczyć aktywnie w całym procesie powstawania różnego rodzaju win. Dla gości przewidziana będzie również degustacja i wiem, że moja małżonka będzie zachwycona takim prezentem. Wszystko załatwiłem w tajemnicy przed żoną, by na pewno miała niespodziankę. W dniu wyjazdu kazałem jej się spakować nie mówiąc gdzie ją zabieram. Byłam ciekawa i cały czas się dopytywała gdzie jedziemy, ale byłem nieugięty. Są liczne najlepsze polskie winnice i wiem, że w przyszłości na pewno uda nam się odwiedzić każdą z nich. Kiedy dojeżdżaliśmy na miejsce to żona od razu się zorientowała dokąd ją zabrałem i nie ukrywała wzruszenia. Powiedziała, że to jest najlepszy prezent jaki kiedykolwiek dostała. Byłem szczęśliwy jej reakcją i wiedziałem, że czeka nas weekend pełen wrażeń. Właściciel winiarni przywitał nas lampką wytrawnego wina. Nadmieniłem mu, że to ulubiony rodzaj mojej żony. Było to dość ciepłe powitanie. Poszliśmy się rozpakować i zeszliśmy na obiad. Żona cały czas chodziła uśmiechnięta i nie opuściła ani jednej atrakcji. Dobrze, że niespodzianka mi się udała.

Od tamtego czasu co roku odwiedzamy jedną winnicę. Zawsze się świetnie bawimy i dowiadujemy wielu interesujących rzeczy na temat procesu powstawania różnego rodzaju win. Cieszę się, że moja żona jest szczęśliwa i zrobiłem jej niespodziankę.