Odkurzacz budowlany CTL 26 E AC

Wśród problemów, na jakie napotykają firmy budowlane, jest utrzymanie czystości podczas prac związanych z generowaniem dużych ilości drobnych pyłów. Wytwarza się je podczas prac szlifierskich przy gładziach szpachlowych, ale też podczas robót związanych z odnawianiem drewnianych podłóg czy parkietów.

Odkurzacz CTL 26 gwarantem czystości na placu budowy

ctl 26 e acRenowacja parkietu w mieszkaniu, bez względu na to, czy jest to mieszkanie o małej, czy dużej powierzchni, zawsze niesie za sobą problem w postaci generowania ogromnej ilości pyłów drobnoziarnistych. Pyły te osiadają na wszystkich powierzchniach, stanowiąc prawdziwą zmorę firm budowlanych, które jako standard mają również oddanie obiektu bezpośrednio do użytku. Odkurzacz mobilny CTL 26 E AC w pełni rozwiązuje ten problem i pozwala zachować obiekt w czystości. Bywa że używa się do tego standardowych odkurzaczy o podwyższonej mocy, jednak bardzo często doprowadza to do awarii silnika odkurzacza poprzez przedostanie się pyłów do elementów łożyskowanych. Silnik ulega zatarciu i odkurzacz praktycznie jest nie do uratowania. Odkurzacz posiada parametry, które pozwalają na bezproblemowe użytkowanie go nawet w obiektach o dużych powierzchniach, radząc sobie z pyłami gipsowymi, drewnianymi, czy innego pochodzenia. Obudowa urządzenia wykonana jest w wersji elektrostatycznej zapobiegając dodatkowym zanieczyszczeniom. Dodatkowo urządzenie posiada funkcję czyszczenia elektronarzędzi, które podczas prac budowlanych ulegają zanieczyszczeniom  z oczywistych powodów.

Może pracować zarówno w trybie na mokro, jak i na sucho. Regulacja prędkości obrotowej, a także czujnik przepływu powietrza i niski poziom emitowanego hałasu zachęcają do zakupu urządzenia jako niezbędnego elementu wyposażenia firm budowlano-remontowych.