Odbieram z hurtowni taśmy suwakowe do ubrań

Raz w miesiącu robię zakupy w hurtowni. Zbieram wtedy zamówienia od wszystkich krawców i kupuję niezbędne rzeczy. Cały czas zaopatruję się w produkty tylko w tym jednym miejscu i cenię sobie taką współpracę bo jest dobra.

Obierając z hurtowni taśmy suwakowe kupiłam nowe tkaniny

taśmy suwakowe do ubrańHurtownię to prowadzi zresztą moja znajoma. Poznałyśmy się jak zakładałam szwalnię i jakoś tak cały czas mamy dobre relacje. Zawodowo nie dajemy sobie żadnych forów i współpracujemy na takich samych zasadach jak z innymi. Zanim pojadę po zamówienie to najpierw przekazuję je telefonicznie, żeby pracownik mi przygotowywał wszystko. Ty razem w zamówieniu były  taśmy suwakowe do ubrań w ogromnej ilości oraz jakieś napy. Złożyłam zamówienie i w ciągu godziny miało być wszystko dla mnie przygotowane. Pojechałam po towar od razu, bo mieliśmy mnóstwo zamówień i pełne ręce roboty. Każda minuta była na wagę złota. W hurtowni jak już odbierałam zamówienie to zauważyłam, że pojawiły się w ofercie jakieś nowe tkaniny. Podeszłam do znajomej, żeby wszystkiego się dowiedzieć na ich temat. Podobno sprowadzone są z Turcji a ich jakość jest bardzo wysoka. Cena była jak na taką jakość adekwatna. Jedna tkanina szczególnie mi wpadła w oko i postanowiłam zakupić próbkę. Uszyję z niej sukienkę i sprawdzę osobiście tę tkaninę. Kiedy wróciłam do firmy to dałam pracownikom  taśmy suwakowe do ubrań oraz napy a sama zamknęłam się w swojej pracowni, żeby zabrać się za szycie sukienki z tej nowej tkaniny, która tak bardzo mi się spodobała.

Sukienkę nosi się doskonale a tkanina jest jeszcze lepsza niż oczekiwałam. Regularnie zaczęłam ją zamawiać i znajoma powiedziała, że to jest doskonały wybór. Moi klienci są również takiego samego zdania. Pracy nawet teraz mamy o wiele więcej.