Nowoczesne rowery miejskie

Ostatnio przy okazji noworocznych postanowień obiecałam sobie, żer na wiosnę kupię sobie rower i zacznę w ten sposób jeździć do pracy. Mam na co dzień bardzo mało ruchu i na pewno coś takiego by mi się przydało. Do tej pory naprawdę dużo czasu spędzam w samochodzie.

Zakup roweru elektrycznego przez internet

rowery elektryczne miejskieA to na pewno nie ma na mnie zbyt dobrego wpływu. Koleżanka powiedziała mi że najlepiej będzie jeśli ten rower kupię przez internet. Tak jest po prostu taniej. W sklepach stacjonarnych są bowiem dosyć duże marże. A w internecie jest większy wybór a także niższe ceny. Koleżanka raczej wie co mówi bo ona ostatnio kupowała dla siebie rower.  mnie najbardziej interesowały rowery elektryczne miejskie właśnie. W internecie znalazłam sklep gdzie był największy wybór takich właśnie rowerów. Od razu spodobało mi się kilka. Do tego były w atrakcyjnej cenie. Na pewno były tańsze niż widziałam w sklepach stacjonarnych. Jeden rower spodobał mi się najbardziej. Przeczytałam wszystko na jego temat oraz sprawdziłam jakie opinie są na temat tego roweru. Okazało się, że te opinie były bardzo dobre. Praktycznie wszyscy użytkownicy byli z roweru bardzo zadowoleni i polecali go dalej. Ja postanowiłam go zamówić. Nie mogłam doczekać się tego kiedy w końcu rower przyjdzie i zacznę jeździć nim do pracy. Będzie to dla mnie spora odmiana. I liczę, że dzięki temu uda mi się zrzucić parę kilogramów przed wakacjami. Gdy rower przyszedł byłam zachwycona tym jak wyglądał.

Jego kolor był dużo lepszy niż na zdjęciu w internecie. Gdy go rozpakowałam od razu postanowiłam go przetestować. Okazało się, że jest bardzo wygodny a do tego bardzo dobrze się na nim jeździ. Wypróbowałam też jazdę z opcją roweru elektrycznego. To było bardzo wygodne. Możliwe, że czasem gdy będę wracała z pracy będę z tego korzystać.