Nowoczesna kosiarka Viking w formie traktorka

Kosiarka samojezdna jest marzeniem prawie każdego posiadacza ogrodu lub trawnika. Nowoczesny sprzęt przypominający miniaturowy traktorek jest świetnym urządzeniem umożliwiającym sprawną pielęgnację ogrodu i otoczenia domu, a przy tym świetnym gadżetem dla każdego mężczyzny. Model przypominający pojazd rolniczy świetnie wpasowuje się w okoliczności domów jednorodzinnych oraz dużych powierzchni ogrodowych.

Samojezdne nowoczesne kosiarki 

traktorek vikingNowoczesne modele wyposażone są w szereg udogodnień ułatwiających wykonywanie pracy. Wśród wielu modeli dużym zainteresowaniem cieszy się traktorek Viking, który jest jednym z sztampowych modeli tej marki. Model występuje w wersji standardowej oraz z wyposażeniem dodatkowym. Samojezdna kosiarka stanowi uosobienie komfortu, a wygodne i amortyzowane siedzisko wyposażone jest w regulację wysokości. Kompatybilne i intuicyjne sterowanie umożliwia rozłożenie wszystkich elementów w zasięgu wzroku i ręki. Kosiarka sterowana jest za pomocą jednego pedału z hydrostatyczną przekładnią. Daje to możliwość łatwego manewrowania i koszenia, a dodatkowo gwarantuje niezwykły komfort podczas jazdy. Na wyposażeniu standardowym znajduje się kosz na trawę z dźwignią, zespół tnący z systemem dwunożowym umożliwiający regulację wysokości koszenia. Innowacyjny system zmiany kierunku jazdy zapewnia płynną pracę przy użyciu prostego mechanizmu dźwigniowego. Sterowanie przekładnią hydrostatyczną odbywa się za pośrednictwem pedału napędu znajdującego się z prawej strony. Wydajny system zbierania trawy po obu stronach zespołu tnącego pozwala na sprawne koszenie nawet dużych obszarów.

Nowoczesny design i trwała konstrukcja ramowa, a także niezwykła funkcjonalność traktorków Viking jest gwarancją wysokiej jakości i wydajności urządzenia. Szerokie opony nie powodują uszkodzenia terenu i tym samym nie pozostawiają żadnych śladów podczas prac.