Noszenie wygodnych legginsów w czasie ciąży

Z mężem o dziecko staraliśmy się od dwóch lat. W końcu sobie odpuściłam, ponieważ już straciłam nadzieję. Właśnie wtedy okazało się, że będę mamą. Od razu wzięłam zwolnienie z pracy, ponieważ musiałam o siebie dbać a dziecko teraz było dla mnie najważniejsze.

Wygoda dzięki legginsom ciążowym 

italian fashion legginsy ciążoweBrzuszek rósł mi dość szybko. Ćwiczyłam w międzyczasie, bo chciałam zachować kondycję. Lekarz poinformował mnie jakie ćwiczenia mogę wykonywać i nie musiałam się o nic martwić. Przyszedł czas, żeby zainwestować w odzież ciążową, bo już prawie w nic się nie mieściłam. Wybrałam się na zakupy do sklepu z odzieżą dla kobiet w ciąży i planowałam kupić sobie kilka ubrań a sprzedawano tam odzież najlepszej marki Italian Fashion legginsy ciążowe, które wpadły mi w oko były dla mnie idealnym rozwiązaniem. Jeansy nie były wygodne dla kobiety w moim stanie a spódnice czy sukienki nie wchodziły w grę. Zdecydowałam się przymierzyć te legginsy. Marka, której były już dawała mi gwarancję niezawodności, ale jak już ubrałam te legginsy, to zauważyłam, że jeszcze nigdy w życiu nie miałam na sobie tak wygodnego ubrania. Legginsy były elastyczne, nie uciskały i nie ześlizgiwały się. Tego właśnie było mi trzeba. Legginsy nosiłam przez całą ciążę, bo były tak wygodne i komfortowe, że nie zamieniłabym ich na nic innego. Z czasem kupiłam sobie jeszcze dwie pary takich samych legginsów, ażeby mieć na zmianę. Ceniłam sobie wygodę i komfort a te leginsy mi to wszystko zapewniały.

Ciąża przebiegała prawidłowo i byłam szczęśliwa. Okazało się, że urodzę chłopca i mój mąż był tym faktem zadowolony. Już nawet wybrał imię, które nie do końca mi się podobało, ale wiedziałam, że mężowi zależy i dlatego się zgodziłam. Dziecko będzie przez niego na pewno rozpieszczane.