Niedrogi waporyzator suszu

Gdy zastanawiamy się nad kupnem markowego waporyzatora przenośnego, warto wiedzieć, że na rynku mamy ich naprawdę sporo, toteż trzeba, w pierwszej kolejności, określić precyzyjnie kwotę, jaką zamierzamy przeznaczyć na jego zakup.

Jakie waporyzatory są godne uwagi?

waporyzator davinci iq2Jeżeli szukamy waporyzatora wydajnego i mocnego, to należy się przygotować na wydatek nie mniejszy niż tysiąc złotych, albowiem urządzenia w niższej cenie, często, nie spełniają pokładanych w nich oczekiwań. Jest tak, ponieważ mają wiele mankamentów i może chodzić o wiele kwestii od wykonania po jakość zastosowanych materiałów i mnogość funkcji. Dlatego też warto polecić waporyzator DaVinci IQ2. Bowiem „dwójka”, udoskonalona wersja IQ, który przez użytkowników został bardzo dobrze przyjęty. Jednak, jak widać, da się udoskonalić nawet to, co wydawało się ideałem. To, co wyróżnia ten vaporizer to fakt, że generuje bardzo duże ilości czystej, esencjonalnej pary wodnej. Funkcje poszerzono również o regulację przepływu powietrza, ulepszono komorę grzewczą i, co najważniejsze, znajdziemy informację o ilości składników aktywnych, jakie przyswajamy w trakcie inhalacji. DaVinci IQ2 jest kompaktowy i z wyglądu przypomina zapalniczkę, natomiast jego obudowa jest wykonana ze szczotkowanego aluminium, co zapewnia niezwykle estetyczny wygląd. Warto również wiedzieć iż ten model jest wyposażony w komorę grzewczą, która może zmieścić aż pół grama suszu CBD, dzięki czemu doskonale nadaje się dla amatorów długich sesji inhalacyjnych.

Zdecydowanie warto nabyć IQ2, ponieważ jest on urządzeniem dostosowanym do potrzeb nawet najbardziej wymagających vaperów. Jego design, oraz możliwość skorzystania z różnorodnych funkcji, czyni go też jednym z najbardziej nowoczesnych waporyzatorów na rynku.