przewóz osób anglia polska

Nie cierpię swojej pracy – przewóz osób Anglia Polska

Niestety jestem w tej większości, która serdecznie nie znosi swojej pracy, jednak przez błędy młodości (kto to widział, żeby najważniejsze decyzje podejmować wtedy, gdy się najgłupszym) nie mam wystarczającego wykształcenia, żeby pracować gdzieś indziej. A czym się zajmuję? Ano jestem kierowcą busa.

Przewóz osób Anglia Polska – nie lubię tego robić

przewóz osób anglia polskaPrzewożę albo przesyłki do Anglii albo busy do Anglii jeżdżą z ludźmi, więc dużego wyboru już nie ma. Jeździmy w obie strony, dlatego działa przewóz osób Anglia Polska, ale również Polska Anglia. Z drugiej opcji korzysta nieco więcej ludzi niż z tej pierwszej. Ciężko powiedzieć, kto najczęściej korzysta z busów, ale jednak wydaje mi się, że są to ludzie lekko starsi. Młodsi raczej wybierają samoloty, z czym ja im się całkowicie nie dziwię. Nie dość, że ceny są podobne to jeszcze o ile szybciej. A czas w busie jest naprawdę okrutny. Moja najdalsza trasa liczyła 2600 kilometrów z Bieszczad aż do Glasgow. Według nawigacji powinienem jechać 26 godzin, ale możecie uwierzyć, że jest to ciężki wynik w pojedynkę, ponieważ po jakimś czasie trzeba się zdrzemnąć. Ten kurs na szczęście był samochodem kombi, więc tam gdzie można było nadrobić prędkością to zwyczajnie nadrabiałem, jednak był to przejazd tylko przez Niemcy, ponieważ tam nie ma żadnych ograniczeń prędkości.

Ograniczenia na autostradach to najgorsze co może być. Jak u nas jeszcze 140km/h to nieraz mało, tak jednak 112km/h to totalna przesada, a mandaty jakie tam można dostać naprawdę bolą.