Najlepsze prezenty na urodziny

Niedawno wróciłam po studiach do rodzinnego miasta i moja przyjaciółka postanowiła mnie wkręcić do swojej paczki znajomych. Ze wszystkimi złapałam od razu bardzo dobry kontakt, lecz był to czas, jak zbliżały się urodziny jednej z osób, a ja nie znając jej w ogóle nie miałam tym samym pomysłu na prezent.

Sklepy z gotowymi prezentami 

sklep z prezentami na urodzinyNowa paczka znajomych okazała się być złożona z bardzo przyjaznych osób z którymi nadawałam na tych samych falach. Świetnie się wśród nich czułam zwłaszcza, że na studiach byłam skupiona bardziej na nauce, aniżeli na imprezowaniu i zdobywaniu nowych przyjaźni, więc wreszcie po latach mogłam sobie ten deficyt ludzi w moim życiu odbić. Akurat jednak zbliżały się urodziny nowej koleżanki na które zostałam zaproszona, ale nie miałam pojęcia co mogłabym jej kupić. Zauważyłam, że Iza ma świetne poczucie humoru i dosłownie jest takim grupowym śmieszkiem, a zatem stwierdziłam, że coś humorystycznego byłoby najlepszym wyborem, ale jednocześnie chciałam, aby był to prezent użyteczny. Sklep z prezentami na urodziny na który trafiłam w sieci przy okazji szukania prezentowych inspiracji rozwiał wszystkie moje wątpliwości ponieważ znalazłam w nim mnóstwo najróżniejszych pomysłów na prezent, a każdy wydawał się być lepszy od poprzedniego. Przez chwilę nawet nie wiedziałam co wybrać, bo podobało mi się naprawdę mnóstwo rzeczy, aż w końcu znalazłam idealny prezent, który na pewno się spodoba Izie.

Iza z zawodu jest fotografem, a robienie zdjęć to jej pasja już od czasów dzieciństwa. Wiele na ten temat zdążyłyśmy przegadać, bo ja sama bardzo pasjonuje się fotografią. Zdecydowałam się zatem na kupienie jej kubka, który do złudzenia przypominał obiektyw w dodatku tej samej marki, jakiego używa Iza do swojej lustrzanki. Widziałam błysk w oku, gdy odpakowywała ode mnie podarunek i widziałam, jak bardzo była ucieszona moim prezentem.