Najlepsze drony dla początkujących

Jakiś czas temu mój chłopak zaczął coś wspominać o dronach i od tamtego momentu zawsze podczas niemalże każdej rozmowy, temat schodzi własnie na ten sprzęt. Doskonale znam swojego ukochanego, a zatem zrozumiałam też aluzję dotyczącą tego, co pragnie dostać na urodziny.

Dobrej jakości dron w niskiej cenie

hubsan x4 h107pPrzyznam, że kiedy pierwszy raz zobaczyłam cenę dronów, złapałam się za głowę, jednak chwilę później dotarło do mnie, że spoglądam na profesjonalne drony wymagające specjalnego zezwolenia oraz szkolenia. Zaczęłam zatem szukać czegoś po prostu do świetnej zabawy, lecz z początku obawiałam się, że ich cena będzie niewiele niższa. Pozytywnie się jednak zaskoczyłam widząc, za jak niewielką kwotę mamy możliwość zakupienia już dobrej jakości drona, który nie tylko doskonale posłuży do nauki, ale także da mnóstwo zabawy nieco zaawansowanym użytkownikom. Dron, który postanowiłam zakupić na urodziny swojemu chłopakowi, to model hubsan x4 h107p, a to co go wyróżniało na tle innych dronów to nie tylko oryginalny wygląd, ale przede wszystkim zawarte w nim nowoczesne rozwiązania. Ten model drona został wyposażony we wzmocnioną obudowę oraz świetnie rozstawione diody led ułatwiające nawigację. Łatwo go zlokalizować także w nocy, a to oznacza, że dron świetnie nadaje się również do zabaw na otwartej przestrzeni. Do zestawu dołączone były ponadto zapasowe śmigła, a także dodatkowa osłona na nie, która mogła zdać swój egzamin zwłaszcza przy pierwszych chwilach latania dronem.

Bardzo ważną funkcją tego drona, na którą zwróciłam szczególną uwagę, była możliwość pracy drona w dwóch trybach. Jeden z nich przeznaczony był dla początkujących i cechował się bardzo dużą wrażliwością przy pociąganiu drążkami, a także tryb ekspert oddający drona całkowicie naszej obsłudze.