Na naszywkach z ekoskóry producenci umieszczają logo

 

Chyba nie ma ubrania, które nie posiadałoby naszywek wykonanych ze skóry ekologicznej. To idealny dodatek do każdego ubrania, ale też i miejsce, w którym każdy producent odzieży, czy obuwia ma możliwość umieszczenia swojego firmowego logo. Naszywki stanowią więc nie tylko elementy ozdobne, ale wskazują na daną markę i danego producenta.

Naszywka idealnie prezentuje logo producenta

naszywki z eko skóryNie ulega najmniejszej wątpliwości, iż naszywki z eko skóry stanowią nie tylko element ozdobny odzieży. Często wykorzystywane są przez producentów i projektantów do zamieszczania na nich swojego loga, które zawsze będzie widoczne. Logo umieszczane jest zazwyczaj na naszywkach zewnętrznych, gdyż to właśnie te są najbardziej widoczne. Naszywki wykonane są z syntetycznej skóry o najwyższej jakości, by nie niszczyły się podczas ich użytkowania. Jeśli są umieszczone na ubraniach, oczywistym jest, że powinny przetrwać wielokrotne pranie oraz prasowanie. Zwykle nie mają one dużych rozmiarów i najczęściej naszywane są na kieszeniach koszul i spodni. Powinny bowiem wyglądać bardzo subtelnie i elegancko, a nie tandetnie. Część metek zawsze pozostaje po stronie wewnętrznej, dotyczy to tych, które wskazują na sposób użytkowania odzieży. Naszywki nie zawsze pojawiają się tylko na odzieży. Zamieszczane są też na takich dodatkach, jak eleganckie torebki, czy buty. Naszywki nie zawsze muszą oczywiście mieć umieszczone tylko i wyłącznie logo producenta. Często mają różne kształty i kolory oraz doszywane są do ubrań jako ich element zdobniczy.

Naszywki z ekologicznej skóry pojawiają się najczęściej na odzieży. W ten sposób projektanci i producenci mogą pokazać swoje logo. Pomagają więc w promowaniu danej marki. Są bardzo wytrzymałe oraz wykonane z materiałów o najwyższej jakości. Cechuje je subtelność i elegancja. Mają być widoczne, ale nie rzucające się w oczy.