Musiałam poradzić sobie ze sprawą rozwodową

Moje małżeństwo już od dłuższego czasu było fikcją. Rozeszliśmy się z mężem już dawno i tak naprawdę łączył nas tylko „papierek”. W końcu postanowiliśmy uregulować naszą sytuację prawną. Wydawało mi się, że uda nam się dogadać i sprawnie rozwieść. Niestety, jak się okazało nie było to takie proste. Mąż zaciekle walczył o majątek. Ja też nie zamierzałam odpuścić.

Gdzie w Gdyni znajdę adwokata od rozwodów?

trudne sprawy rozwodowe w gdyniWiedziałam, że samodzielnie sobie z tym nie poradzę. Był mi potrzebny prawnik, który specjalizował się w prawie cywilnym oraz sprawach rozwodowych. Na szczęście z pomocą przyszła mi moja przyjaciółka. Poleciła mi ona bardzo dobrego adwokata. Był to prawnik, który nie raz prowadził już niezwykle trudne sprawy rozwodowe w Gdyni. Miał on duże doświadczenie w sprawach związanych z podziałem majątku oraz ustanowieniem alimentów. Wielu jego poprzednich klientów zwracało uwagę na fakt, że świetnie przygotowywał on ich do rozpraw przed sądem oraz reprezentował ich interesy. Postanowiłam udać się do jego kancelarii i zapytać, czy mógłby zająć się moją sprawą. Jego kancelaria prawna znajdowała się w samym centrum Gdyni, dlatego nie miałam żadnego problemu z jej odnalezieniem i dojazdem. Okazało się, że może on przyjąć mnie „od ręki”. Od razu zapoznał się z moją sprawą i powiedział, jakie mamy możliwości. Poczułam się o wiele pewniej, mając takiego adwokata.

Byłam bardzo zadowolona z jego usług. Świetnie przygotował mnie do rozprawy i znalazł takie wyjścia z sytuacji, o których sama bym nawet nie pomyślała. W moim imieniu konstruował on wszystkie pisma i pozwy do sądu. Z jego pomocą udało mi się całkiem szybko rozwieść. W dodatku za swoje usługi nie proponował on zbyt wygórowanych cen. Kiedy moja koleżanka z prawy powiedziała mi, że się rozwodzi, od razu poleciłam jej tego specjalistę.