Możliwość wynajęcia kontenera na gruz

 

Jakiś czas temu dostałam w pracy sporą premię sprzedażową. Muszę przyznać, że nie spodziewałam się tego, że aż tak dobrze mi pójdzie i że premia będzie taka wysoka. Z mężem zastanawialiśmy się nad tym na co wydać te pieniądze.

Kontener na gruz w dobrej cenie

kontenery na gruz WrocławI stwierdziliśmy, że zrobimy dawno planowany remont. Chcieliśmy połączyć salon z kuchnią i dzięki temu zyskać sporą przestrzeń. Mąż stwierdził, że da radę sam to wszystko zrobić. oczywiście najważniejsze to było skucie ścian. Myśleliśmy, że po tym jak się je skuje będzie można szybko przystąpić do dalszych prac. Jednak nie przypuszczaliśmy, że będziemy mili aż tyle gruzu. W sumie to nie wiedzieliśmy co możemy z nim zrobić. Przecież czegoś takiego nie można tak po prostu wyrzucić do śmieci. Koleżanka z pracy, która ostatnio też robiła spory remonty u siebie powiedziała mi, że najlepiej jest zamówić kontenery na gruz Wrocław właśnie. To nie jest duży koszt a ma się wtedy komfort, że można wrzucić tam naprawdę sporo gruzy, który potem zostanie wywieziony i przechowywany w odpowiedni sposób. Także zadzwoniłam do firmy, która się czymś takim zajmuje i zamówiłam kontener. Wiedziałam, że dla nas to będzie nawet i za dużo. Jednak wolałam żeby było za dużo niż gdyby miało zabraknąć miejsca. Spytałam się też od razu o koszt i o to kiedy ten kontener zostanie przywieziony. Okazało się, że koszt będzie jeszcze niższy niż u koleżanki bo teraz była na to promocja. A do tego kontener został przywieziony już następnego dnia.

Także wtedy mąż zaczął go od razu napełniać. Dzięki temu remont już bardzo szybko się potoczył. A tego gruzy było dużo. Patrząc na ścianę, która stała wcześniej nie było tego widać. Dopiero po zburzeniu jej widać były jak dużo jest gruzy. Także wynajęcie tego kontenera było dobrym pomysłem.

Więcej na stronie http://eko-city.com.pl