Modne malowanie paznokci

Przeważnie to kobiety zdecydowanie bardziej dbają o swój wygląd niż mężczyźni, ponieważ chcą zawsze wyglądać młodo i atrakcyjnie. Przede wszystkim skupiają się na twarzy, dłoniach i stopach. Nie od dziś wiadomo, że stałymi klientkami salonów kosmetycznych są głównie kobiety.

Ile kosztuje pomalowanie paznokci?

manicure łódźChyba nie ma kobiety, która by choć raz nie skorzystała z usług profesjonalnej kosmetyczki. Niewiele pań potrafi starannie sobie pomalować paznokcie, a już nie wspominając o french manicure. To niełatwa sztuka, której kosmetyczki uczą się przez wiele lat. Oczywiście są lepsze i gorsze specjalistki od stylizacji paznokci, ale ciężko o wolny termin tylko u tych pierwszych. Wiele kobiet regularnie odwiedza salony kosmetyczne, gdyż mają przedłużane paznokcie, które wymagają uzupełniania co kilka tygodni. Jeżeli chodzi o ceny usług, to są one dość mocno zróżnicowane. Za samo wypiłowanie, wypolerowanie płytki paznokci i wycięcie skórek, trzeba zapłacić około pięćdziesiąt – siedemdziesiąt złotych. Ostateczna cena zależy od salonu, ponieważ bardziej znane i renomowane, mają znacznie wyższą cenę niż mniejsze i mało popularne. W kwestii zabiegów, to najczęściej salony kosmetyczne posiadają manicurzystkę i pedicurzystkę, gdyż są to identyczne usługi, często razem świadczone. Klientki, które chcą być na czasie z trendami w stylizacji paznokci, przeważnie kilka razu w miesiącu odwiedzają salony, aby poprawić lakier lub wykonać nową warstwę. Za samo pomalowanie paznokci, salony liczą sobie około trzydzieści złotych.

Jeżeli chcemy znaleźć salon kosmetyczny z dobrą renomą, to warto ich szukać w Łodzi, gdyż działa tu kilka polecanych gabinetów, gdzie pracują najlepsze manicurzystki. Dzięki częstym szkoleniom, są one zawsze na czasie z bieżącymi trendami w modzie.

Więcej znajdziesz na http://www.maniurastudio.pl