Mezoterapia igłowa i bezigłowa

Wszystkie zabiegi kosmetyczne dostępne na rynku są godne polecenia. Jak wiadomo, oferta w poszczególnych salonach może nieco różnić się między sobą. Niemniej jednak, jednym z najbardziej pożądanych jest mezoterapia, którą można podzielić na igłową oraz bezigłową. Czym się różnią i na którą warto się zdecydować? 

Świetne efekty po mezoterapii

mezoterapia wrocławZawsze warto zrobić coś, aby zadbać o swoją skórę. Tym bardziej, że w obecnych czasach mamy dostęp nie tylko do rozmaitych kosmetyków, które mają zbawienne działanie, ale także mamy możliwość korzystania z zabiegów kosmetycznych. Jednym z nich jest mezoterapia Wrocław należy do miast, w których można z niego skorzystać. Zabieg polega głównie na dostarczeniu składników aktywnych wgłąb skóry. Dzięki temu można zauważyć zdecydowanie lepsze rezultaty. Warto wspomnieć, czym różni się mezoterapia igłowa od bezigłowej. Pierwsza polega na nakłuwaniu na skóry przy użyciu specjalnego urządzenia. Czasem można zakupić je również dla własnego użytku, jednak trzeba wiedzieć, jak prawidłowo wykonywać taki zabieg i jaki preparat można użyć. Trzeba zaznaczyć, że ten rodzaj mezoterapii jest bardziej inwazyjny, jednak cechuje się wyższą skutecznością. Bowiem mezoterapia bezigłowa polega na wtłoczeniu składników aktywnych przy pomocy żelu oraz specjalnej głowicy. Niemniej jednak, efekty są także bardzo satysfakcjonujące. Wspomniane zabiegi wykonuje się głównie na twarzy.

W wielu miastach dostępne są renomowane salony kosmetyczne. W większości z nich można skorzystać z godnych polecenia zabiegów, w tym także z mezoterapii. Tak naprawdę, zarówno mezoterapia igłowa, jak i bezigłowa przynoszą świetne efekty w krótkim czasie, jeśli oczywiście zostaną prawidłowo wykonane. Warto się na nie zdecydować, jeśli chcemy poprawić kondycję skóry