Marki odzieżowe – C&A

moda2Wśród wielu znanych na całym świecie marek odzieżowych, C&A ma jedną z najstarszych tradycji – jej korzenie sięgają aż 1841 roku, kiedy to powstał prototyp pierwszego sklepu odzieżowego w Holandii pod ta nazwą. Później były kolejne miasta, kolejne kraje i dziesiątki kolejnych sklepów, przez co marka ta stała się jedną z najsłynniejszych na świecie. Swój sukces zawdzięcza przede wszystkim prostocie.

Kolekcje C&A są wygodne, niezawodne na każda okazję, niebanalne, a co nie mniej ważne – można w jednym sklepie znaleźć ubrania dla całej swojej rodziny! Sklep nie dedykuje swoich kolekcji określonej grupie wiekowej, jednak wprowadził podziały na część niemowlęcą, dziecięcą, damską i męską, co pozwala łatwo trafić do działu, który najbardziej nas interesuje. W sklepach C&A znajdziemy ubrania modne, trwałe i wygodne, oraz w dobrych cenach.

Co ciekawe, jako jedna z nielicznych marek, C&A wprowadziła do sprzedaży ubrania z ekologicznej bawełny – niedrogie, wykonane wyłącznie z naturalnych surowców, nie uczulające i super wygodne. Stawia to markę w czołówce najbardziej rozpoznawalnych i lubianych marek na świecie!