Kubek i koszulka z nadrukiem

W tamtym miesiącu miałam piątą rocznicę od kiedy jesteśmy z moim chłopakiem. Zawsze jest to dla mnie bardzo ważna data. W sumie chyba w całym roku najważniejsza. Nigdy z tej okazji nie kupujemy sobie jakiś bardzo drogich prezentów.

Wybór prezentu dla chłopaka

prezent na rocznicę dla chłopakaSą to jednak rzeczy, które zawsze są wyjątkowe. W tym roku miałam jednak problem z tym co mogę jemu kupić. W końcu dostał już ode mnie tyle różnych rzeczy, że zaczęło brakować mi pomysłów. Doszłam do wniosku, znajdę coś na pewno w internecie. Przecież tam jest tyle pomysłów, że na pewno coś mi się w końcu spodoba. I nawet nie spodziewałam się tego, że tak szybko wpadnie mi coś w oko. Na początku spodobał mi się kubek ze śmiesznym napisem i rysunkiem. Idealnie pasował on do mojego chłopaka. Dlatego też zdecydowałam się żeby go zamówić. Potem zobaczyłam, że są też koszulki ze śmiesznymi napisami. I to jest moim zdaniem dobry prezent na rocznicę dla chłopaka właśnie. Koszulki miały tak śmieszne napisy, że sama nie potrafiłam się na żadną zdecydować. Można było też zaproponować swój napis. I ja stwierdziłam, że wybiorę ten sam napis jaki jest na kubku bo moim zdaniem jest on po prostu najbardziej trafiony. Zamówiłam więc także koszulkę. Wszystko było z tego samego sklepu internetowego także za przesyłkę płaciłam tylko raz. Byłam zadowolona, że zdecydowałam się właśnie na coś takiego. Wiedziałam, że ten prezent wywoła uśmiech na twarzy mojego chłopaka. Gdy przyszła przesyłka zapakowałam wszystko bardzo starannie.

Podczas rocznicy wręczyłam upominek chłopakowi. Śmiał się gdy przeczytał co jest napisane na kubku i koszulce. Zresztą założył od razu tą koszulkę. Na szczęście pasowała idealnie. Potem dal prezent mi. I ja także dostałam zabawny kubek. Także śmialiśmy się z tego powodu bardzo długo.